۱۰ کاری که نباید در PHP 7 انجام دهید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

من قبلاً برخی از ویژگی های آینده PHP 7 را به اشتراک گذاشتم ، در این مقاله فکر کردم که نگاهی به برخی از الگوهای بدی که باید هنگام استفاده از سریع رعد و برق PHP 7. تغییر دهیم ، می اندازم. برای بررسی مگا بنچمارک جدید نسخه نهایی PHP 7.2.

اگر شما در زمینه برنامه نویسی اختصاصی فعالیت می کنید از نسخه جدید زبان برنامه نویسی php استفاده نمایید تا هم سرعت سایت شما را افزایش دهد و هم امنیت را فراهم نماید.

PHP 7 بهترین تمرینات AKA کاری که نباید در PHP 7 انجام داد:

  1. از توابع mysql_ استفاده نکنید
  2. کد زباله را ننویسید
  3. از برچسب های PHP Close استفاده نکنید
  4. در صورت لزوم از مرجع عبور نکنید
  5. انجام نمایش داده شد به صورت حلقه
  6. در Query SQL از * استفاده نکنید
  7. به ورودی کاربر اعتماد نکنید
  8. سعی نکنید باهوش باشید
  9. چرخ را دوباره اختراع نکنید
  10. از زبانهای دیگر غافل نشوید

1. از توابع mysql_ استفاده نکنید

سرانجام زمان آن فرا رسیده است که شما فقط توصیه نخواهید کرد که از عملکردهای mysql_ استفاده خود را متوقف کنید. PHP 7 آنها را به کلی از هسته خارج می کند و این بدان معنی است که شما باید به عملکردهای به مراتب بهتر mysqli_ یا اجرای PDO حتی بیشتر انعطاف پذیر بروید.

2. کد زباله را ننویسید
این ممکن است یک فرد غیر مغز باشد اما به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کند زیرا افزایش سرعت در PHP 7 ممکن است برخی از مشکلات شما را پنهان کند. با سرعت سایت خود راضی نباشید زیرا تغییر به PHP 7 باعث سریعتر شدن آن شد.

برای درک این که سرعت چقدر مهم است و چه کارهایی می توانید برای بهتر شدن کارها انجام دهید ، به راهنمای مبتدیان ما برای مقاله بهینه سازی سریع نگاهی بیندازید.

به عنوان توسعه دهندگان ، همیشه باید اطمینان حاصل کنید که اسکریپت ها را فقط در صورت لزوم بارگیری کنید ، در صورت امکان آنها را به هم وصل کنید ، نمایش داده های کارآمد بانک اطلاعاتی را بنویسید ، در صورت امکان و از caching استفاده کنید.

3. در پایان پرونده از برچسب های بستن پی اچ پی استفاده نکنید
اگر نگاهی بیندازید ، اکثر فایلهای اصلی وردپرس هنگام پایان یافتن یک پرونده با کد PHP ، برچسب پایان دهنده PHP را حذف نمی کنند. در واقع ، چارچوب Zend به طور خاص آن را منع کرده است. این کار توسط PHP موردنیاز نیست و با حذف آن در انتهای پرونده مطمئن می شوید که هیچ فضای سفید قابل ردیابی اضافه نمی شود.

4- در صورت لزوم از مرجع عبور نکنید
من شخصاً دوست ندارم با مراجعه به مرجع قبول شوم. من می دانم که در بعضی موارد مفید است ، اما در بسیاری دیگر درک و پیروی از کد سخت تر است و به ویژه پیش بینی نتیجه دشوار است.

ظاهرا ، مردم فکر می کنند که کد آنها را سریعتر می کند ، اما طبق برنامه نویسان محترم PHP صحیح نیست.

یک نمونه از دلیل بد بودن مراجع ، PHP است که به صورت تصادفی () یا مرتب سازی () مرتب شده است. آنها به جای بازگشت به یک آرایه مرتب شده یا مرتب شده ، اصل را اصلاح می کنند که کاملاً غیر منطقی از ذهن من است.

5- نمایش داده ها را به صورت حلقه انجام ندهید
انجام نمایش داده های پایگاه داده در یک حلقه فقط بی فایده است. این فشار غیرضروری را روی سیستم های شما ایجاد می کند و احتمالاً می توانید به همان نتیجه سریعتر در خارج از حلقه برسید. وقتی در شرایطی قرار می گیرم که این امر در صورت نیاز باشد ، معمولاً می توانم مسئله را با دو پرس و جو جداگانه که برای ساختن مجموعه ای از داده ها استفاده می کنم ، حل کنم. سپس روی آرایه حلقه می زنم ، بدون نیاز به انجام نمایش داده شد.

با توجه به نحوه کار وردپرس ممکن است برخی موارد استثنا در این مورد وجود داشته باشد. در حالیکه get_post_meta () مقدار متا را از دیتابیس دریافت می کند ، می توانید در صورت حلقه از ابرداده خاص یک پست خاص ، آن را به صورت حلقه ای استفاده کنید. دلیل این است که وقتی برای اولین بار از آن استفاده می کنید وردپرس در واقع تمام ابرداده را بازیابی کرده و آن را ذخیره می کند. تماسهای بعدی از دادههای ذخیره شده استفاده می کنند ، نه تماسهای پایگاه داده.

بهترین راه برای انجام این کارها خواندن اسناد عملکرد و استفاده از چیزی مانند Query Monitor است.

ما ترافیک خود را با وردپرس افزایش دادیم.
ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه
به 20،000+ دیگران بپیوندید که خبرنامه هفتگی ما را با راهنمایی های خود در وردپرس دریافت می کنند!
اکنون مشترک شوید
در خبرنامه Kinsta مشترک شوید
ایمیل خود را وارد کنید
اشتراک در

من با شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری موافقم
6. در Query SQL از * استفاده نکنید
خوب ، این یکی بیشتر مسئله MySQL است ، اما ما تمایل داریم که کد SQL خود را به زبان پی اچ پی بنویسیم بنابراین می گویم این بازی منصفانه است. در هر صورت ، اگر نمی توانید از آنها اجتناب کنید ، از کارتهای عادی استفاده نکنید ، به خصوص اگر پایگاه داده ای با ستون های زیادی دارید.

ستون های دقیق مورد نیاز خود را مشخص کنید و فقط آن ها را بازیابی کنید. این کمک می کند تا از منابع شما به حداقل برسد ، از داده های خود محافظت کرده و امور را تا حد امکان شفاف کنید.

در حالی که در مورد SQL هستید ، عملکردهای موجود خود را بشناسید و سرعت را تا حد امکان آزمایش کنید. هنگام محاسبه میانگین ، مبالغ یا اعداد مشابه از عملکردهای SQL به جای توابع PHP استفاده می کنند. اگر از سرعت پرس و جو مطمئن نیستید ، آن را تست کنید و برخی از تغییرات دیگر را امتحان کنید – از بهترین آن استفاده کنید.

7. به ورودی کاربر اعتماد نکنید
این اعتماد به ورودی کاربر عاقلانه نیست. همیشه فیلتر ، ضد عفونی ، فرار ، بررسی و استفاده از خطاهای شکست. با داده های کاربر سه مسئله وجود دارد: ما توسعه دهندگان همه احتمالات را در نظر نمی گیریم ، غالباً نادرست است و ممکن است عمداً مخرب باشد.

یک سیستم خوب فکر شده می تواند در برابر همه این موارد محافظت کند. اطمینان حاصل کنید که از توابع مانند filter_var () ساخته شده برای بررسی مقادیر مناسب و فرار و عملکردهای دیگر هنگام کار با پایگاه داده استفاده کنید.

وردپرس مجموعه ای از توابع را برای کمک به شما دارد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله اعتبارسنجی ، فرار و ضد عفونی کردن اطلاعات داده های کاربر نگاهی بیندازید.

 

8- سعی نکنید باهوش باشید
هدف شما باید نوشتن کد زیبا باشد که به روشنی اهداف شما را بیان می کند. ممکن است بتوانید با کوتاه کردن همه چیز در متغیرهای یک حرف ، با استفاده از منطق چند سطحی و سایر هوشمندی ها ، مقدار 0.01 ثانیه اضافی را از هر بار صفحه تراشیده ، اما این واقعاً هیچ چیز در مقایسه با سردردهایی نیست که شما و دیگران را ایجاد خواهید کرد. شما.

متغیرهای خود را به طور مناسب نامگذاری کنید ، کد خود را مستند کنید ، وضوح را در مورد کوتاه بودن انتخاب کنید. حتی بهتر ، از کد استاندارد شی گرا استفاده کنید که کم و بیش مستندات خود را بدون نیاز به اظهار نظرهای درون خطی زیاد مستند کند.

9. چرخ را دوباره اختراع نکنید
PHP مدتهاست است که وجود دارد ، وب سایتهای حتی طولانی تری ساخته شده اند. شانس این است که هر کس شما نیاز به ایجاد کنید ، کسی قبلاً ایجاد کرده باشد. نترسید که برای پشتیبانی به دیگران تکیه دهید ، گیتوب دوست شما است ، آهنگساز دوست شما است ، Packagist دوست شما است.

از الوارها گرفته تا ابزارهای دستکاری رنگ ، از پروفایلها گرفته تا چارچوبهای تست واحد ، از API های Mailchimp گرفته تا Bootstrap توییتر ، همه چیز با فشار یک دکمه (یا تایپ کردن یک فرمان) در دسترس است ، از آنها استفاده کنید!

10. از زبانهای دیگر غافل نشوید
اگر شما یک شخص PHP هستید ، اکنون یک روش استاندارد است که حداقل در مورد HTML ، CSS ، Javascript و MySQL بدانید. وقتی یک دسته خوب در این زبان ها دارید ، وقت آن است که دوباره Javascript را یاد بگیرید. جاوا اسکریپت جی کوئری نیست. شما باید Javascript را به درستی یاد بگیرید تا بتوانید از آن به طور کارآمد استفاده کنید.

من همچنین به یادگیری همه چیز درباره PHP شی گرا توصیه می کنم ، این یک صرفه جویی در زندگی است و به دستور بزرگی کد شما را بهتر می کند. همچنین درهایی به زبانهایی مانند C # و Java باز خواهد شد ، درک آنها با OOP در زیر کمربند شما بسیار ساده تر خواهد بود.

دانش خود را با یادگیری در مورد مدیران بسته ، ساخت اسکریپت ، Coffeescript ، LESS ، SASS ، YAML ، موتورهای جذاب و سایر ابزارهای جذاب گسترش دهید. من از صمیم قلب توصیه می کنم به چهارچوبهای دیگر ، به ویژه لاراول ، نگاهی بیندازید.

وقتی با این موارد خیلی خوب کار می کنید ، Ruby ، ​​Ruby on Rails ، توسعه برنامه برای Android ، iPhone ، Windows Phone چیست؟ فکر می کنید نکته ای وجود ندارد زیرا اینها خارج از منطقه راحتی شما و نیازهای کاری هستند ، اما این فقط نکته است. هر زبان چیزهای مفیدی برای تدریس دارد و کمی دانش اضافی هرگز صدمه نمی زند. این تصادفی نیست که همه توسعه دهندگان برتر PHP درباره سایر زبان های برنامه نویسی چیزهای زیادی می دانند!

اگر از این مقاله لذت ببرید ، پس از آن پلتفرم میزبان وردپرس Kinsta را دوست خواهید داشت. وب سایت خود را شارژ کنید و از تیم جانباز وردپرس ما پشتیبانی 24/7 دریافت کنید. زیرساخت های مجهز به Google Cloud ما روی مقیاس بندی خودکار ، عملکرد و امنیت متمرکز است. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button