۱۶ سایت برتر یادگیری زبان برنامه نویسی php

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

حتی اگر من معتقدم که بهترین راه برای یادگیری چیز جدید ، فرو رفتن در اعماق آن ، کثیف شدن دستان ، اشتباه کردن و یافتن راه حل است. اگر به صورت خودتان تحصیل می کنید ، همه ما به کمک احتیاج داریم – به ویژه اگر تازه وارد برنامه نویسی PHP باشید.

با استفاده از 16 وب سایت برتر زبان یادگیری php شما می توانید در زمینه برنامه نویسی اختصاصی فعالیت نمایید. همچنین ساخت وب اپلیکیشن با زبان برنامه نویسی php توسط یادگیری این سایت ها تا حدودی امکان پذیر است.

افرادی که از قبل در مورد PHP و HTML آگاهی دارند ، قبول دارند که مهم نیست که چه تعداد زبان جدید و پیشرفتهایی را یاد بگیریم؛ وقتی صحبت از توسعه وب می شود ، دو زبانی که برای غوطه ور شدن در آن نیاز دارید PHP و HTML هستند. من مطمئن هستم که کسانی که فقط در دریای عمیق توسعه وب غوطه ور هستند ، هضم آن دشوار است ، اما یادگیری PHP در واقع بسیار ساده است. تنها آنچه شما نیاز دارید ویرایشگر متن شما ، انگیزه ایجاد صفحات وب و توانایی یادگیری از اشتباهات شماست. به عنوان یک دانش آموز ، شما باید از دو مورد اول برای یادگیری PHP مراقبت کنید ، اما برای کمک به شما در فرایند یادگیری خود ، بهترین دوره های آنلاین ، آموزش ها و پست های وبلاگ پیرامون یادگیری PHP را پیدا کرده ایم. بنابراین ، بدون اتلاف وقت بیشتر ، به 16 وب سایت برتر برای یادگیری برنامه نویسی PHP می پردازیم.

1. کدگذاری
قبلاً و معروف تر به عنوان آکادمی PHP ، دوره کد فراتر از پی اچ پی رفته است و سایر وب ها و ابزارهای توسعه را در بچه گربه خود گنجانده است ، که شاید دلیل این امر باعث تغییر نام شود. با این حال؛ صرف نظر از نام ، آموزش ویدیویی PHP توسط Codecourse بسیار توصیفی است و شامل جزئیات در مورد هر یک از جنبه های زبان است. اگر تازه با PHP شروع کرده اید ، این ممکن است بهترین مسابقه برای شما باشد. فیلم های آنها در وب سایت رسمی و کانال YouTube آنها موجود است.

2. Stone River eLearning
اگرچه Stone River eLearning یک وب سایت خاص PHP نیست ، اما دوره های آنلاین آنها تقریباً هر بخش از این زبان را پوشش می دهد. بهترین بخش در مورد eLearning Stone River دسترسی به طول عمر آنها به دوره هایی است که شما خریداری می کنید ، و همچنین 30 روز آنها بدون سؤال ضمانت بازگشت پول است. سکوی تحویل آنها به سخنرانی های مبتنی بر فیلم وابستگی زیادی دارد و آنها برای تمام دوره های خود ایمیل مستقیم و پشتیبانی انجمن را ارائه می دهند.

3. دفترچه راهنما PHP
احتمالاً بهترین آنها ، کتابچه راهنمای PHP هر آنچه را که برای رسیدن به جلال در PHP به آن نیاز دارید ، دارد. بهترین چیز در مورد دفترچه راهنما PHP ، بخش در هر صفحه است که به کاربران امکان ارسال نظرات و تجربه خود را با عملکرد را می دهد و برخلاف نظرات تصادفی که معمولاً در زیر فیلم ها مشاهده خواهید کرد ، این نظرات در کاربردهای عملی PHP بسیار مفید است.

4. قاتل PHP
جمله “PHP مبتدی برای غیر Nerds” در صفحه اصلی این وب سایت به صورت جسورانه و بزرگ نوشته شده است و مطمئناً از گفته های آنها پیروی می کنند. حتی اگر هیچ چیز قاتل در مورد Killer PHP وجود نداشته باشد ، اما ممکن است این دستیار صحیحی باشد که برای شروع کار با PHP نیاز دارید. وبلاگ ها بسیار خوب نوشته شده اند و مفاهیم را به روشی بسیار اساسی توضیح می دهند و درک و یادگیری دانشجویان را از زمینه های غیر فنی آسان می کند. با توصیه ای که می کنید شما را به یک گورو پی اچ پی تبدیل کند ، به کپی پی اچ پی نروید.

5. پی اچ پی 101
PHP 101 وب سایت دیگری است که با نوعی سرگرمی برای مبتدیان مطلق ، مطالب و یادگیری بسیار خوبی را نوید و ارائه می کند. اگر تازه از PHP شروع می کنید ، PHP 101 ممکن است شروع بدی نباشد. پس از گذراندن سطح مبتدی ، باید به وب سایتهایی بروید که محتوای مفصلی ارائه دهند.

6. نکته آموزش
Tutorials Point یک وب سایت اختصاصی برای PHP نیست ، اما دارای یک بخش کامل به زبان است و بنابراین در تهیه این لیست از 20 وب سایت برتر برای یادگیری PHP کافی است. نحوه تدریس آنها و زبانه های کوتاه برای مفاهیم مختلف باعث می شود شما باور داشته باشید که این فقط یک نسخه دیگر از W3School ها است ، وقتی در واقع نسخه ای به روز شده با محتوای بیشتر و مهمتر از آن ، محتوای مناسب است.

7. Tizag
قبل از اینکه در مورد Tizag بنویسم و ​​بعد از آن خوانندگان برای این کار دارت را پرتاب کنند ، من قبلاً به آن اشاره می کردم که Tizag انتخاب من برای آموزش یا راهنمای گام به گام نیست. اگر به دنبال مرجع در PHP هستید ، این گزینه بدی نیست. Tizag در طرح ها و نمایشگرهای خود یکسان است به دلیل اینکه محتوای آن خاص تر است و در واقع مفید است.

8. SitePoint
اگر جزو کسانی هستید که به جای تماشای آموزش های ویدئویی ، خواندن و یادگیری را ترجیح می دهید ، ممکن است واقعاً سایت را برای تمایل به PHP دوست داشته باشید. با این حال؛ توصیه نخواهم کرد که سفر خود را با PHP با نقاط سایت آغاز کنید زیرا بیشتر مطالب فراتر از درک شما خواهد بود و بنابراین یافتن محتوای مناسب ممکن است کمی ناامید کننده باشد.

9. هک شدن با PHP
اگرچه این اسم نشان می دهد که در مورد انجام تزریق SQL و گرفتن سوراخ های حلقه در PHP به شما درس می دهد ، اما در واقع هک شدن با PHP یک وب سایت بسیار مناسب و مناسب برای یادگیری PHP است و محتوای آن تا حدی خاص و خاص است.

10. Codeigniter
اگر به دنبال کیت ابزار برای کمک به برنامه وب خود هستید ، codeigniter می تواند یکی از موارد مورد نظر باشد. در اصل یک وب سایت آموزشی یا یادگیری پی اچ پی نیست ، اما چارچوب قدرتمند آن باعث می شود کد نویسی انتخاب خوبی برای کسانی باشد که قبلاً از سطح مبتدیان عبور کرده اند و در حال خارش هستند.

11. Lynda
Lynda.com در واقع یک وب سایت آموزشی یا وب سایتی نیست که دارای وبلاگ هایی در زمینه PHP باشد ، اما Lynda در واقع وب سایتی است که بستر را برای معلمان و متخصصان فراهم می کند تا دوره های خود را در حوزه تخصصی خود منتشر کنند و سپس دانشجویان می توانند از دانش استفاده کنند. و تجربه کارشناسان صبر کنید ، این آسان است؟ باید گرفتن؟ بله ، یکی وجود دارد این وب سایت نیست که دوره های رایگان ارائه می دهد و شما باید تعدادی دلار را از جیب خود بیرون بزنید تا کارشناسان در کنار شما باشند.

12. Udemy
یکی دیگر از موارد مشابه ، Udemy همچنین دوره هایی را توسط کارشناسان حوزه تخصص خود ارائه می دهد و دانشجویان می توانند آن دوره ها را خریداری کرده و از آنها بهره مند شوند. باز هم ، این برنامه رایگان نیست ، و اگر شما مایل به پرداخت هزینه یادگیری PHP نیستید ، احتمالاً این گزینه مورد نظر شما نیست.

13. مدارس W3
خوب ، قبل از شروع ، این احتمالاً آخرین وب سایت در بین تمام کسانی که در اینجا ذکر شده است می خواهم شما را به عنوان راهنمای یادگیری PHP انتخاب کنید ، زیرا ، این راهنما نیست. برای تأیید نحو یا مفاهیم کوچک از آن به عنوان مرجع استفاده کنید اما فراتر از آن نروید. تنها دلیلی که W3Schools این لیست را ایجاد کرده است به دلیل تکنیک استثنایی SEO آن است که آن را به اولین پیوند در گوگل در هر جستجو که شامل یک زبان طراحی وب است ، تبدیل می کند. بنابراین ، از آنجا که شما به هر حال به این وب سایت خاتمه می دهید ، فکر کردم فقط در اینجا ذکر کنم.

14. آموزش تصویری Derek Banas در YouTube
قبل از اینکه بچه ها دیوانه شوند ، چگونه ویدیویی که می گوید “در 30 دقیقه پی اچ پی را بیاموزید” در واقع می تواند خوب باشد. ناخوشایند است. خوب ، من همان فکر را کردم تا یک روز که نیاز به مسواک زدن به مفاهیم کوچک زبان را داشتم و در آن زمان متوجه شدم که اگر عجله دارید و فقط به یک recap سریع نیاز دارید ، این فیلم ها واقعاً بد نیستند. باز هم ، این یک آموزش نیست ، یک راهنما ، یک ماده مرجع نیست ، فقط یک برداشت سریع از آنچه شما آموخته اید ، پس فقط برای آن استفاده کنید.

15. StackOverflow
و در اینجا ، مورد علاقه شخصی من است ، من آن را “Demi-God” می نامم ، طبق گفته من ، StackOverflow بهترین وب سایت برای علاقه مندان است که می خواهند زبان جدیدی یاد بگیرند و اشتباه کنند و اشتباه خود را انجام دهند. من زمانی را به خاطر نمی آورم که سعی کردم در این وب سایت چیزی را جستجو کنم و نتوانستم جواب سؤال خود را بگیرم. کارشناسان ، سایر مبتدیان ، افرادی که با موضوعات مشابه روبرو شده اند و جواب درست را داده اند ، این وب سایت همه چیز را دارد. من آن را به همه مبتدیان توصیه می کنم. بهترین بخش این است که فقط در صورت کار کردن خود به شما کمک می کند.

16. آکادمی کد
گرچه کد آکادمی دوباره یک وب سایت خاص PHP نیست ، اما آموزش های آنها تقریباً در هر بخش از زبان وجود دارد. بهترین بخش در مورد آکادمی کد ابزار شخصی سازی آنهاست که به دانشجویان اجازه می دهد دست های خود را کثیف کرده و از درک عملی زبان استفاده کنند. ممکن است بخواهید با سبک تدریس مدرسان که در بعضی مواقع کمی بالاتر از سطح بالا قرار می گیرد ، تحمل کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button