۲۵ برنامه محبوب ساخته شده با Laravel

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

در این مقاله ما چندین پروژه منبع آزاد را ارائه می دهیم که از Laravel استفاده می کنند. اینها شامل همه چیز از سرورهای جریان موسیقی شخصی گرفته تا ابزارهای تولیدکننده سریع API است. علاوه بر این ، ما مجموعه خوبی از سیستم های مدیریت محتوا ، انجمن ها و حتی برنامه های سبک نشانه گذاری اجتماعی را در این گردهمایی مشاهده خواهیم کرد. در زیر توضیحات کوتاه و پیوندهایی به پروژه هایی مانند Koel، CachetHQ، Flarum، CMS اکتبر، Laravel Voyager، Laravel Spreadsheet، MonicaHQ، Invoice Ninja، Laravel Boilerplate، Pyrocms، Polrproject، Laravel Generator، Pigjian، Vuedo، Charts Laravel، Laravel پیدا خواهید کرد. IO ، Lavalite ، Laravel Zero ، Voten ، Council ، Canvas ، Bookstackapp و Apiato.

یکی از مهمترین کاربردهای زبان برنامه نویسی لاراول استفاده از آن در ساخت نرم افزارهای اختصاصی می باشد. برای برنامه نویسی اختصاصی با گروه برنامه نویسی لارولیا ارتباط برقرار نمایید.

1. https://koel.phanan.net
سرور جریان موسیقی koel
Koel یک برنامه جریان صوتی شخصی مبتنی بر وب است که از VueJS در سمت مشتری و Laravel در سمت سرور استفاده می کند. Koel ساخته شده توسط توسعه دهندگان وب برای توسعه دهندگان وب ، بسیاری از فن آوری های وب مدرن مانند Flexbox ، Vue ، Laravel و API drag-and-drop را ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین مخزن github اسناد را بررسی کنید.

2. https://cachethq.io
سرور وضعیت cachet
CachetHQ یک سیستم صفحه وضعیت منبع باز برای همه است. برخی از ویژگی های Cachet شامل یک طراحی شیرین با استفاده از Bootstrap ، یک سیستم ترجمه کاملاً یکپارچه ، یک API خوب JSON ، ابزارهای برنامه ریزی شده برای نگهداری ، معیارهای بصری و تأیید هویت دو عاملی است. آن را در گیتوب پیدا کنید.

3. http://flarum.org
فروم فلاروم
Flarum یک نرم افزار خوب برای بحث در انجمن است. دارای یک رابط دو طرفه ، پیمایش نامحدود ، آهنگساز شناور. بهینه سازی لمسی ، صوتی انیمیشن ، حرکات کش رفتن ، و بسیار سریع و سبک وزن است. آن را از github دریافت کنید.

4. http://octobercms.com
cms اکتبر
اکتبر CMS یک سیستم عامل CMS رایگان و متناسب با منبع آزاد و مبتنی بر چارچوب PHP Laravel است. با مارک ساده ، مدرن ، جهانی ، تمدید پذیر ، سرگرم کننده ، قابل اعتماد و آسان برای یادگیری است.
مخزن موجود در گیتوب نیز هست.

5. https://laravelvoyager.com
وارور لاراول
برای برنامه Laravel خود به یک رابط اداری نیاز دارید؟ سپس باید از ویجر ، مدیر گمشده لاراول دیدن کنید. Voyager بسته مدیریتی Laravel است که شامل عملیات BREAD (CRUD) ، مدیر رسانه ، سازنده منو و موارد دیگر می باشد. مخزن گیتوب.

6. http://jwt-auth.com
jwt auth
آماده استفاده از JSON Web Token Authentication برای Laravel & Lumen – آن را از Github دریافت کنید.

7. Laravel PhpShapsheet
لاراول اکسل
ویژگی های Laravel Excel: به راحتی کلکسیون های Excel را به راحتی به Excel صادر می کنید ، نمایش داده شد با عملکرد خودکار برای عملکرد بهتر ، صادرات صف برای عملکرد بهتر ، به راحتی نمای Blade را به Excel صادر می کنید. پیوند گیتوب.

8. https://monicahq.com
مونیکا لاراول
شما نمی توانید همه چیزهایی را که باید به خاطر بسپارید به خاطر بسپارید. مونیکا به شما کمک می کند تا به خاطر بیاورید.
repo گیتوب

9. https://www.invoiceninja.com
فاکتور نینجا
ویژگی های Ninja فاکتور: ایجاد صورتحساب در زمان واقعی ، ایجاد کارها ، پروژه ها و زمان پیگیری ، سفارشی کردن فاکتورها با آرم خود ، 40+ گزینه های پرداخت پشتیبانی شده ، پذیرش سپرده ها و پرداخت های جزئی ، ایجاد صورتحساب های مکرر و خودکار ، ایجاد اعتماد با پیوند URL سفارشی و موارد دیگر.
آن را در github دریافت کنید.

10. http://laravel-boilerplate.com
دیگ بخار لاراول
تمام تلخی هایی که از انجام این کار متنفر هستید ، قبلاً انجام شده است. برنامه نویسان توسط برنامه نویسان ، برای توسعه دهندگان. در Github.

11. https://www.pyrocms.com
cms پیرو
با Pyro ، CMS قدرتمند و بسترهای نرم افزاری یکپارچه ، وب سایت ها و برنامه های بهتر را سریعتر بسازید.
repo گیتوب

12. https://www.attendize.com
بلیط را بصورت آنلاین بفروشید
حضور و غیاب یک پلت فرم فروش و فروش بلیط آزاد و منبع باز و بستر مدیریت رویداد است. repo گیتوب

13. https://polrproject.org
کوتاه کننده پیوند لاراول
Polr یک کوتاه کننده سریع ، مدرن و منبع باز است. این امکان را به شما می دهد تا میزبان میانبر URL خود ، برای مارک گذاری URL های خود و کنترل اطلاعات خود باشید. در گیتوب یافت شد.

14. ژنراتور لاراول
ژنراتور API لاراول
ژنراتور Laravel – API ها و پنل مدیریت خود را در عرض چند دقیقه آماده کنید. ژنراتور Laravel برای تولید CRUD ، API ، موارد آزمایش و مستندات Swagger. repo گیتوب

15. https://www.pigjian.com
pj وبلاگ لاراول
PJ Blog یک وبلاگ منبع باز است که با Laravel و Vue.js. ساخته شده است. repo گیتوب

16. وودو
Vue do blog
Vuedo یک سکوی وبلاگ است که با Laravel و Vue.js. ساخته شده است. آن را در github دریافت کنید.

17. نمودارهای لاراول
نمودارهای لاراول
نمودار فوق العاده قدرتمند با استفاده از Laravel و نرم افزار نمودار همراه. در گیتوب.

18. Laravel IO
لاراول io
کدی که به انجمن انجمن محبوب Laravel IO قدرت می دهد. repo گیتوب

19. https://lavalite.org
cms lavalite
Lavalite CMS است که دارای مجموعه ای استاندارد از ابزارها و بسته ها است که برای ایجاد و حفظ حضور پایدار وب استفاده می شود. repo گیتوب

20. https://laravel-zero.com
صفر لاراول
میکرو چارچوب برای برنامه های کنسول / خط فرمان ، ساده و سبک ، ساخته شده در بالای اجزای Laravel. کد گیتوب

21. https://voten.co

22. شورا
شورای لاراول
این یک انجمن منبع باز است که در Laracasts.com ساخته و نگهداری می شود. repo گیتوب

23. https://cnvs.io
سکوی وبلاگ بوم
سکوی ساده و قدرتمند انتشارات وبلاگ ساخته شده با لاراول. repo گیتوب

24. https://www.bookstackapp.com
ویکی کتابفروشی
نرم افزار ویکی ساده و رایگان – BookStack یک سکوی ساده ، خود میزبان ، آسان برای استفاده و سازماندهی و ذخیره اطلاعات است. مخزن گیتوب.

25. آپاتو
آپاتو
یک چارچوب متن باز برای ساختن برنامه های API-Centric مقیاس پذیر و قابل آزمایش با PHP در بالای آخرین نسخه پایدار Laravel. موجود در Github.

برنامه ها و وب سایت های محبوب ساخته شده با خلاصه Laravel
امیدوارم از این مجموعه برنامه ها ، سایت ها و سیستم های مدیریت محتوا ساخته شده با چارچوب محبوب Laravel لذت ببرید. شاید شما ممکن است یکی از این مخازن را به عنوان یک شروع کننده برای پروژه خود یا به عنوان الهام بخش برای پروژه بعدی خود مستقر در Laravel مفید بدانید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button