تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

امروزه بسیاری از مدیران به دنبال تبدیل وب سایت‌ به اپلیکیشن اندروید هستند تا فرصت را از دست ندهند و از بازار رقابت عقب نمانند. همانطور که نسبت‌ به سال‌های گذشته صاحبان کسب و کارها برای پیشی گرفتن از رقبا به دنبال طراحی و سایت برای موفقیت در تجارت الکترونیک بوده‌اند، تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا که تلفن همراه اندروید در جیب بیشتر افراد جامعه وجود دارد و با توسعه کاربران استفاده کننده از گوشی‌های اندروید، سرمایه گذاری در این حوزه هر روز در حال افزایش است. وب سایت بر اساس دستگاهی که وب سایت در آن دیده می‌شود، کدگذاری و طراحی می‌شود. اپلیکیشن اندروید از طریق بانک نرم افزاری گوگل برای گوشی‌هایی با سیستم اندروید دانلود می‌شود. در این روش وب سایت به اپلیکیشن تبدیل شده که دیگر بدون نیاز به اتصال به اینترنت قابل اجرا است.در واقع اگر شما بخواهید اطلاعاتی نظیر شماره تلفن را دریافت کنید بدون نیاز به اینکه به اینترنت متصل شوید می‌توانید به آن از طریق اپلیکیشن دست یابید. تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید برای سایت‌های خدماتی و فروشگاهی بسیار کاربردی است. چرا که با به روزرسانی و اعمال تغییرات کاربر نیازی به بروزرسانی مجدد ندارد. برای تبدیل سایت به اپلیکیشن راه‌های زیادی وجود دارد. استفاده از وب ویو نسبت به روش‌های موجود کارآمدتر و کم هزینه‌تر است. در این روش دیگر نیازی به صرف هزینه برنامه نویسی اندروید برای وب سایت خود ندارید. برای تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید وب سایت شما باید ریسپانسیو باشد. یعنی قابلیت تبدیل به اپلیکیشن اندروید را داشته باشد. در اینجا دیگر نیازی به کدنویسی مجدد نیست. تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید بیشتر از سیستم عامل ios مورد توجه است زیرا کاربرانی که از اپلیکیشن اندروید استفاده می‌کنند بیشتر هستند.

مزیت‌های تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید

اگرچه اپلیکیشن اندروید نیز برای انجام بخش گسترده‌ای از فعالیت‌های خود به اینترنت نیاز دارد، اما برای انجام برخی از امور و دریافت برخی از اطلاعات اولیه، نیازی به اتصال به اینترنت نیست. همین امر سبب دستیابی راحت‌تر کاربران به اطلاعات مورد نیازشان گشته است.

سرعت بازیابی اطلاعات در اپلیکیشن نسبت به وب سایت بیشتر است.همین امر موجب شده تا اپلیکیشن اندروید نسبت به وب سایت با سرعت بیشتری کار کند.

تحقیقات نشان داده است که کاربران به طور متوسط دو ساعت از وقت خود را صرف استفاده از اپلیکیشن می‌کنند. این در حالی است که مدت زمان استفاده از وب سایت‌ها  بسیار کمتر است.

با تبدیل سایت به اپلیکیشن شما می‌توانید خبرها و نوتیفیکیشن‌ها را از طریق اپلیکیشن برای کاربران ارسال کنید.

 

پر استفاده‌ترین روش تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندروید

استفاده از اپلیکیشن وب ویو: امروزه اکثر وب سایت‌ها ریسپانسیو بوده و امکان تبدیل وب سایت به اپلیکیشن را فراهم می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف و صرف زمان زیاد برای طراحی اپلیکیشن ندارید. اگر وب سایت آپدیت شود دیگر نیازی به بروزرسانی اپلیکیشن ندارید. چرا که اپلیکیشن در واقع وب سایت را به صورت آنلاین به کاربر نشان می‌دهد و با ایجاد تغییرات در وب سایت این تغییرات در اپلیکیشن نیز اعمال می‌شود. بنابراین برای هر بار به روز رسانی دیگر نیازی به صرف هزینه نیست. با هربار استفاده از اپلیکیشن در واقع کاربر در حال بازیابی وب سایت شما است. در این‌جا میزان بازدید سایت شما نیز افزایش می‌یابد.

در روش برنامه نویسی اندروید، با استفاده از برنامه نویسی اندروید تمام امکانات وب سایت خود را در قالب اپلیکیشن ارائه کرده و اپلیکیشن خود را از طریق گوگل پلی در اختیار کاربران قرار دهید. در اینجا با اعمال تغییرات اپلیکیشن شما نیز باید به روز رسانی شود. همچنین زمان و هزینه‌ای جداگانه برای تبدیل وب سایت خود به اپلیکیشن اندروید باید صرف کنید. بسته به میزان حجم اپلیکیشن کاربران باید برای دانلود آن اینترنت مصرف کنند. یکی دیگر از تفاوت‌های این روش با روش وب ویو این است که در این روش حجمی از رم کاربر اشغال می‌شود که در وب ویو اینگونه نیست.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button