سیستم نظرسنجی پیشرفته

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

سیستم نظرسنجی پیشرفته

سیستم نظرسنجی پیشرفته تعامل شما با مشتریان احتمالی و دائمی را افزایش می‌دهد و باعث جلب اعتماد مخاطبان شما خواهد شد. این روزها در تمام زمینه‌های کاری و به خصوص در تجارت‌های آنلاین رقبای بسیاری وجود دارد. به همین دلیل باید رویکردی داشت که باعث جلب اعتماد مشتریان شود. سیستم نظرسنجی پیشرفته یکی از امکاناتی است که با اضافه شدن به سایت شما تا حد زیادی می‌تواند باعث جلب توجه کاربران شود.

سیستم نظرسنجی پیشرفتهاین روزها کسب و کارها و تجارت آنلاین رونق بسیاری دارد و افراد مختلف به سمت راه‌اندازی تجارت‌ آنلاین تمایل پیدا کرده‌اند. حتی تجارت‌های سنتی نیز در حال استفاده از امکانات اینترنت و بازاریابی دیجیتال برای توسعه حجم فروش خود هستند. حال اگر از روش‌های خلاقانه و ایده‌های جذاب برای جلب توجه مشتریان احتمالی یا مشترکان استفاده کنید، می‌توانید تا حد زیادی در توسعه کسب و کار اینترنتی خود تأثیر داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم به طور کامل در مورد ویژگی‌هایی که یک سیستم نظرسنجی پیشرفته دارد و امکاناتی که برای شما فراهم می‌کند، صحبت کنیم. همچنین پس از مطالعه این مقاله می‌فهمید که استفاده از سیستم نظرسنجی پیشرفته چه مزایایی دارد و برای چه کسب و کارهای مناسب است.

چرا استفاده از سیستم نظرسنجی اهمیت دارد؟

زمانی که افراد به صورت حضوری خرید انجام می‌دهند، به صورت مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار می‌کنند و اطلاعات لازم در مورد محصول را از او می‌پرسند. همچنین محصول در دست آن‌‌ها قرار دارد و به همین دلیل می‌توانند مواردی چون جنس محصول، کیفیت، ویژگی‌های ظاهری و… را به خوبی بررسی کنند. در سیستم‌های فروش اینترنتی هیچ فروشنده و ارتباط مستقیمی وجود ندارد. مشتری باید اطلاعات مورد نظر خود را از محتوای ارائه شده راجع به محصول به دست آورد و در مورد کیفیت، جنس و سایر ویژگی‌های محصول به عکس‌ها و نوشته‌ها اکتفا کند. این وظیفه مدیر یک فروشگاه اینترنتی است که بستری جدید برای جلب اعتماد مشتریان فراهم کند. سیستم نظرسنجی پیشرفته یکی از بهترین ایده‌ها برای جلب اعتماد مشتریان احتمالی است.

زمانی که افراد تجربه‌های خوب و بد استفاده از یک محصول را در وب سایتی می‌خوانند، می‌فهمند که افرادی از این محصول خریداری کرده‌اند و رضایت داشته‌اند. همچنین دلایل نارضایتی سایر خریداران را نیز می‌بینند. با این کار ویژگی‌ها و اطلاعات بیشتری از محصول مربوطه به دست می‌آورند. حتی پس از استفاده از محصول می‌توانند خودشان نیز نظرشان را ثبت کنند و راهنمایی برای خریداران بعدی باشند.

در سیستم نظرسنجی پیشرفته، نظرات مثبت یک بازاریابی دهان به دهان محسوب می‌شوند؛ چرا که محصول شما از سوی فردی تأیید شده است که پولی بابت تبلیغات دریافت نمی‌کند و صرفا با استفاده از خود محصول رضایتش جلب شده است. نظرات منفی نیز باعث می‌شوند که شما ایرادهای احتمالی محصول را برطرف کنید. به یاد داشته باشید که وجود نظرات مثبت و منفی واقعی و نه اقوا کننده، اعتمادسازی انجام می‌دهد.

این روزها خواندن نظرات برای برخی از افراد تبدیل به یک سرگرمی شده است! آن‌ها حتی ممکن است زمان بیشتری را برای خواندن نظرات جالب کاربران در مورد محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما صرف کنند.

سیستم نظرسنجی پیشرفته برای چه سایت‌هایی نیاز است؟

سیستم نظرسنجی پیشرفتهکم‌تر سایتی پیدا می‌شود که نیازی به تعامل با کاربرهایی که به سایت مراجعه می‌کنند، نداشته باشد. یکی از راه‌هایی که می‌توانید کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده را به مخاطبان نشان دهید، پرس و جوی نظرات افرادی است که از آن‌ها استفاده کرده‌اند. شما حتی می‌توانید پس از فروش محصول فرمی در رابطه با کیفیت محصول و خدمات ارائه شده برای مشتریان ارسال کنید. معمولا اگر این فرم شامل پرسش‌های کوتاه و تستی باشد، افراد برای پر کردن آن زمان صرف می‌کنند و می‌توانند در ارائه بهتر خدمات به شما کمک کنند.

سیستم نظرسنجی پیشرفتهسیستم نظرسنجی در فروشگاه‌های اینترنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. اهمیتی ندارد که چه محصولی در فروشگاه می‌فروشید، کالاهای فیزیکی یا فایل‌های الکترونیکی و…؛ استفاده از نظرات کاربران تأثیر به سزایی در حجم فروش شما خواهد داشت. همچنین سایت‌هایی که محتواهای مختلف تولید می‌کنند، تا حد زیادی نیاز به تعامل و برقراری ارتباط با کاربران دارند. برای مثال اگر کاربران بتوانند تجربه‌های شخصی خود را در مورد محتوایی که شما ارائه داده‌اید، بیان کنند و حتی سوالات و  مشکلاتشان را مطرح کنند، تا حد زیادی سایت شما پیشرفت می‌کند و می‌توانید بازدید‌های بیشتری را در روز داشته باشید. به یاد داشته باشید که استفاده خلاقانه از سیستم نظرسنجی، در هر زمینه‌ای که کار کنید، باعث رشد شما می‌شود.

شما حتی می‌توانید در مورد جشنواره، تخفیف‌ها و ایده‌هایی که می‌خواهید برای نوآوری در وب سایت خود پیاده سازی کنید از این سیستم استفاده نمایید. بدون شک افرادی که در بازار هدف شما هستند، بهتر از هر کسی می‌توانند شما را در مورد طرح‌های تشویقی، کمپین‌ها و سایر ایده‌های تبلیغاتی راهنمایی کنند.

ویژگی‌ها و خدمات سیستم نظرسنجی پیشرفته

اطلاع داشتن از امکانات و ویژگی‌هایی که سیستم نظرسنجی دارد، باعث می‌شود که بتوانید از آن به خوبی استفاده کنید.

سیستم نظرسنجی پیشرفته

 • امکان استفاده از سیستم نظرسنجی پیشرفته در وب سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف.
 • قابلیت ساخت فرم‌های نظرسنجی در مورد موضوعات مختلف و با طراحی دلخواه کاربر.
 • ارائه گزارش کامل و جامع در مورد اطلاعات به دست آمده از نظرسنجی‌ها و امکان پیگیری نظرسنجی‌ها و رأی‌گیری‌ها. گزارش‌ها می‌توانند بر اساس کشورها، آی‌پی‌ها و مرورگرهای استفاده شده نیز ارائه شوند.
 • امکان اشتراک‌گذاری سیستم نظرسنجی پیشرفته در شبکه‌های اجتماعی.
 • دارای سیستم عضویت و ایجاد دسترسی برای کاربران با امکان تعیین سطح دسترسی آن‌ها.
 • سیستم نظرسنجی پیشرفته کاملا ریسپانسیو است و برای صفحه نمایش‌های مختلف و حتی صفحه‌هایی با رزولوشن بالا.
 • دارای قابلیت تعیین محدودیت زمانی برای ثبت نظرات در صورت نیاز.
 • فعال‌سازی راحت و امکان استفاده آسان از سیستم نظرسنجی وجود دارد.
 • امکان ایجاد و استفاده از فیلدهای مختلف به صورت دلخواه.
 • دارای پنل مدیریتی با طراحی حرفه‌ای و کاربرد آسان.
 • دارای کلیه امکانات مورد نیاز برای بهینه‌سازی موتورهای جست و جو و بهره‌مندی از استانداردهای سئو.
 • امکان نشان دادن پیام‌های دلخواه هنگام ورود و پایان ثبت نظرات.
 • استفاده از بک‌گراندها، فونت‌ها و قالب‌هایی مطابق با سلیقه کاربران.
 • امکان قرار دادن نظرسنجی برای محصولات، پست‌ها و محتواهای مختلف موجود در وب سایت.
 • امکان قرار دادن نظرسنجی‌ها به صورت نامحدود برای تمام قسمت‌ها و محصولات سایت.
 • حذف نظرسنجی‌هایی که دیگر کاربردی ندارند یا بایگانی نظرات کاربران.

در کنار موارد بالا، سیستم نظرسنجی پیشرفته امکانات دیگری نیز دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. شما می‌توانید در این باره با کارشناسان ما مشورت کرده و پیش از تهیه سیستم نظرسنجی، از کلیه امکانات و ویژگی‌های آن اطلاع پیدا کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
Call Now Button