سیستم نوبت دهی آنلاین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نرم افزار نوبت دهی آنلاین

نرم افزار نوبت دهی آنلاین سیستم پردازشی آنلاین است که بر اساس سیاست‌های مراکز مختلف برای نوبت‌دهی، سازماندهی می گردد و به کاربران که در مورد حضور و زمان خدمت رسانی مجموعه در مراکز موردنظر اطلاع رسانی می‌نماید. سپس کاربران وقت معینی را  از طریق این سیستم برای حضور در مرکز مورد نظر انتخاب کرده و همچنین می‌توانند در صورت نیاز  حق ارائه خدمات را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

با گسترش تکنولوژی دنیای IT و طراحی این سیستم‌ها مدیریت مجموعه‌هایی که به صورت مستقیم با ارباب رجوع در ارتباط هستند، تسهیل شده است. یکی از بیشترین کاربردهای نرم افزار نوبت دهی افزار برای مجموعه‌های درمانی و مطب‌های پزشکان است.

هزینه ساخت نرم افزار نوبت دهی آنلاین

جهت اطلاع از قیمت و سفارش برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای نوبت دهی آنلاین با گروه برنامه نویسی لاراولیا ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی مشاوران ما استفاده نمایید.

تلفن تماس دفتر: 0869 3266 031

تلفن همراه و ارتباط از طریق واتس اپ: 9199 591 0913

 

ساخت اپلیکیشن نوبت دهی

کاربرد نرم افزار نوبت دهی آنلاین

استفاده از نرم افزار نوبت دهی آنلاین به حدی کار را برای مجموعه‌های مختلف راحت کرده است که بسیاری از کسب و کارها و به خصوص مطب‌های پزشکان از این طرح برای نوبت‌دهی به مراجعان خود استفاده می‌کنند.

نرم افزار نوبت دهی آنلاین، امکانات بیشتری نسبت به رزرو نوبت ساده را فراهم می‌کند. در نرم افزار نوبت دهی اینترنتی می‌توان افراد و خدمات مراکز را بهتر معرفی کرد و یا تصاویری از محیط مورد نظر و امکانات آن را در برای ارائه اطلاعات بیشتر در اختیار عموم  قرار داد. امروزه گزینه‌های انتخاب برای مخاطبان  زیاد و متنوع شده است و بین مراکز مختلف رقابت وجود دارد.

به یاد داشته باشید که مشتریان شما با هر پیشنهادی تصمیم به انتخاب نمی‌گیرند و باید برای انتخاب  دلایل کافی داشته باشند. بنابراین بهره‌مندی از سیستم نوبت دهی اینترنتی می‌تواند یک مزیت رقابتی قابل توجه برای مراکزی که نیاز به رزرو دارند، به ‌شمار رود. شرایط آسان اخذ نوبت، امکان آشنایی بیشتر با کارشناس مربوطه مانند پزشک، صرفه جویی در زمان و پیشگیری از رفت و آمد‌های اضافه از جمله کارهایی است که  می‌توان برای افزایش رضایت مخاطبان در سیستم نوبت‌دهی اینترنتی انجام‌ داد.

با برنامه نویسی تحت وب و راه اندازی وب سایت حرفه ای می توانید از نرم افزار هوشمند نوبت دهی آنلاین لاراولیا لذت آرامش را در محیط کار تجربه کنید.

 

مزایای استفاده نرم افزار نوبت دهی آنلاین

امروزه سطح عمومی اطلاعات مردم افزایش یافته و  مردم به سهولت هرچیزی را پذیرا نخواهند بود. افراد قبل از هرگونه انتخاب، تحقیق می کنند، اطلاعات کسب می‌کنند، مقایسه می کنند و پس از آن انتخاب می‌کنند.درصد استفاده از اینترنت و جست‌وجوی آنلاین در کشور، روز به روز در حال افزایش است. بر اساس آخرین اطلاعات، ۳۸ میلیون کاربر فعال اینترنت در کشور وجود دارد. این اطلاعات نشان دهنده‌ی این موضوع است که افراد نیازهای خود را در اینترنت جست‌وجو می‌کنند. به همین دلیل نرم افزار نوبت دهی آنلاین و اطلاع رسانی از این طریق می‌تواند شما را بهتر به مخاطبانتان معرفی کند. به طور کلی فعالیت‌های مجازی و استفاده از سیستم‌هایی که کار را برای مخاطبان و مشتریان شما راحت می‌کنند، تأثیر زیادی در رونق کسب و کار شما دارد.

ساخت اپلیکیشن نوبت دهی

خدمات سیستم نوبت دهی آنلاین

اطلاع داشتن در مورد نوبت دهی آنلاین به شما کمک می‌کند که دریابید چرا استفاده از این سیستم برای کسب و کار شما ضروری است.

 • ساخت وب اپلیکیشن نوبت دهی این امکان را به مجموعه‌های مختلف می‌دهد که برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند و مراجعان زمان اتلاف شده در مرکز نداشته باشند.
 • پرداخت آنلاین در نوبت دهی به صورت واریز آنی به حساب‌های تعیین شده، پس از هر نوبت ثبت شده بدون تاخیر و با امنیت بالا انجام می‌شود.
 • امکان یادآوری زمان نوبت رزرو شده از طریق پیامک و… وجود دارد. به همین دلیل امکان فراموشی نوبت‌های رزرو شده به حداقل می‌رسد.
 • سیستم‌های نوبت دهی بر اساس نیازهای مراکز مختلف قابلیت شخصی سازی دارد.
 • ملاقات‌های آنلاین از دیگر قابلیت های نوبت دهی آنلاین است. به عنوان مثال در مواقعی که پزشک در مطب حضور ندارد، می‌تواند با استفاده از تلفن همراه خود بیماران را به صورت آنلاین ویزیت کند.
 • تنظیم کمپین‌های مختلف تخفیفی و تشویقی برای جذب مخاطبان. به محض ایجاد کمپین، نوبت دهی آنلاین اطلاعات مرتبط با آن را به صورت پیامکی به مخاطبانی که در سیستم فعالیت داشته‌اند، ارائه می‌دهد.
 • از مهم‌ترین مزیت‌های نوبت دهی آنلاین، کاهش زمان انتظار مراجعان است. صف‌های طولانی در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها موجب اتلاف وقت مردم و خسته شدن آن‌ها می‌شود. به خصوص برای بیمارانی که با وجود حال نامساعد مجبور به انتظار طولانی برای ملاقات پزشک می‌شوند. این سیستم با برنامه‌ریزی دقیق زمان انتظار برای بیماران را به حداقل می‌رساند. به یاد داشته باشید که همه از انتظار بی‌مورد نفرت دارند و اگر بتوانید تنها این مشکل را در مجموعه خود حل کنید، تا حد زیادی می‌توانید تعداد مراجعان خود را افزایش دهید.
 • اگر به گلایه‌های مخاطبان خود گوش دهید، بسیاری از آن‌ها از پاسخ گویی نامناسب پرسنل در مراکز شکایت دارند. همچنین ممکن است به همین دلیل نتوانند به صورت تلفنی نوبت رزرو کنند یا نوبت رزرو شده با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی آن‌ها تطابق نداشته باشد و باعث ایجاد دردسر برای آن‌ها شود. به نظر شما چه راه حلی بهتر از استفاده از نوبت دهی آنلاین برای این مشکل وجود دارد؟
 • امکان مشاهده تایم‌های ارائه شده در سیستم نوبت‌دهی آنلاین وجود دارد و به همین دلیل افراد می‌توانند متناسب با برنامه‌ریزی خود، در زمان مناسب نوبت رزرو کنند.
 • اپلیکیشن نوبت‌دهی (ساخت وب اپلیکیشن با php) باعث خلوت شدن و ایجاد نظم و آرامش در محیط کار شما می‌شود.
 • انجام اطلاع رسانی‌های مختلف اعم از کنسل شدن نوبت‌ها و… با استفاده از این سامانه راحت‌تر می‌شود.
 • به‌علاوه با عدم نیاز به مراجعه حضوری برای اخذ نوبت،کارایی پرسنل مراکز مختلف افزایش خواهد یافت و نظم و هماهنگی بیشتری به وجود می‌آید.
 • امنیت مسائل مالی و پرداخت‌های صورت گرفته نیز از دیگر مواردی است که برای مجموعه‌های مختلف و به خصوص مراکز درمانی اهمیت دارد. استفاده از سیستم نوبت‌ دهی و پرداخت آنلاین امنیت بالایی دارد.

با توجه به مزایا و امکانات ذکر شده برای این سیستم می‌توانید درک کنید که تا چه اندازه می‌تواند برای شما کاربردی باشد. البته به یاد داشته باشید این که چه مجموعه‌ای برای شما این سیستم را طراحی می‌کند و چه خدماتی برای پشتیبانی آن ارائه می‌دهد، اهمیت زیادی دارد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پروژه

Call Now Button