سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

رزرو آنلاین سالن ورزشی

رزرو آنلاین سالن ورزشی یکی از امکاناتی است که می‌تواند نقش مهمی در افزایش حجم ورزشکارانی که به مجموعه شما مراجعه می‌کنند، داشته باشد. در گذشته  افراد برای انجام کلیه‌ی فعالیت‌های روزمره خود ناچار به خروج از منزل و محل کار خود بودند اما با پیشرفت روز افزون فناوری دنیای دیجیتال  کسب و کارهای مختلف امکاناتی را برای مشتریان فراهم آورده‌اند که برای اموری همچون نوبت دهی و رزرو خدمات احتیاجی به مراجعه حضوری نداشته باشند. سیستم‌های رزرو آنلاین باعث صرفه جویی در زمان،  هزینه‌های رفت و آمد و تماس های مکرر می شود. این امکان مورد استقبال بسیاری  واقع شده است.

طراحی و ساخت سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی، به معنای طراحی و ساخت سایت یا اپلیکیشنی است که امکان رزرو آنلاین سالن ورزشی را به مشتریان بدهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان اینترنت، امکان رزرو آنلاین برای بسیاری از مشاغل به یک رکن مهم تبدیل شده که سالن‌ها و باشگاه های ورزشی هم از جمله این مشاغل است.

هزینه ساخت سیستم رزرو آنلاین

جهت اطلاع از قیمت و سفارش ساخت سیستم رزرو آنلاین ورزشی با گروه برنامه نویسی لاراولیا ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی مشاوران ما استفاده نمایید.

تلفن تماس دفتر: 0869 3266 031

تلفن همراه و ارتباط از طریق واتس اپ: 9199 591 0913

چرا از سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی استفاده کنیم؟

با استفاده از سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی می‌توان به امکانات مختلفی دست پیدا کرد. استفاده از این سیستم هم برای مسئولین سالن‌ها و هم برای متقاضیان مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد. بیایید مزایای استفاده از سیستم‌های رزرو آنلاین سالن ورزشی را برای این مراکز بررسی کنیم.

 • امکان مدیریت سالن و سانس‌های مخلتف با توجه به تقاضا.
 • امکان ارائه اطلاعات لازم در مورد سالن‌های ورزشی و اطلاع‌رسانی در مورد روزهای تعطیلی سالن، سانس‌های آقایان و بانوان و سایر موارد مورد نیاز.
 • امکان دریافت اطلاعات مورد نیاز از کاربران و پیشگیری از سوء استفاده‌های احتمالی و تأمین امنیت بیشتر.
 • معرفی شدن به افراد مختلف بخاطر نحوه مدیریت مدرن و ایجاد امکانات برای راحتی ورزشکاران.
 • امکان ارائه تخفیف‌ها در هزینه‌های سانس برای مشترکین دائمی یا هدیه.رزرو آنلاین سالن ورزشی

همیشه افراد امکانات ویژه و به روز توجه افراد را جلب می‌کند. به این فکر کنید که افراد قصد داشته باشند یک بعد از ظهر را در سالن ورزشی شما سپری کنند. در صورت عدم استفاده از سیستم رزرو آنلاین آن‌ها مجبور هستند به مجموعه مراجعه کنند و در صورت آزاد بودن سالن، می‌توانند وارد شوند. بدون استفاده از سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی در بهترین حالت می‌توانند تماس بگیرند و به صورت تلفنی سانس را رزرو کنند که این موضوع نیز اشکالات بسیاری دارد؛ ممکن است مسئولین فراموش کنند و سانس را به دو گروه اجاره دهند، ممکن است پاسخگو نباشند و سایر مشکلاتی که مانع رزرو سالن می‌شود. اما در صورت استفاده از سیستم رزرو آنلاین سالن افراد به سادگی به وب سایت مورد نظر مراجعه نموده، هزینه را پرداخت کرده و سانس را رزرو می‌نمایند و حتی نیازی به تعامل مستقیم با شما برای رزرو نخواهند داشت.

در یک سیستم رزرو آنلاین چه اطلاعاتی باید وجود داشته باشد؟

زمانی که یک سالن از سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی استفاده می‌کند، در کنار کاربردی که دارد، باید اطلاعات مفیدی را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. این سیستم می‌تواند به صورت وب سایت یا اپلیکیشن طراحی شود. شاید برایتان جالب باشد که پس از مدتی می‌توانید با استفاده از این سیستم تبلیغات انجام دهید و مشتریان جدید پیدا کنید. وجود اطلاعات زیر در سیستم و سایت رزرو آنلاین ضروری است.

 • وجود اطلاعات در مورد سالن ورزشی مثل آدرس، تلفن و لینک شبکه‌های اجتماعی.
 • توضیحات کافی در رابطه با با خدماتی که به مشتری ارائه می‌شود.
 • نمایش اطلاعات در مورد قیمت خدمات.
 • امکان مشاهده خدمات سالن ورزشی در روز‌های مختلف و پرسنل حاضر به خدمت در آن روزها.
 • امکان بازدید وقت‌های موجود برای رزرو به صورت گزینه‌ای بدون آنکه مشتری نیاز به تایپ کردن داشته باشد.
 • راهنمای آموزش رزرو آنلاین
 • ارسال پیامک برای مشتری پس از پایان فرایند رزرو آنلاین.
 • امکان ویرایش رزروهای انجام شده (البته در بازه زمانی مشخص پیش از شروع سانس رزرو شده).
 • اطلاع رسانی از روزهایی که امکان خدمات رسانی یا رزرو وجود ندارد.
 • امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی
 • بخش انتقادات و پیشنهادات مشتریان

در کنار موارد گفته شده برای ملاک‌هایی نیز وجود دارد که برای تجارت آنلاین و جلب توجه مشتریان الزامی است. برای مثال سیستم رزرو آنلاین باید ظاهر جذابی داشته باشد و توجه مشتریان را به خود جلب کند. در صورتی که بتوانید در وب سایت یا اپلیکیشن رزرو سالن ورزشی محتواهای مرتبط و مناسب را بارگزاری کنید، می‌توانید افراد را برای مدت زمان بیشتری در سامانه نگه دارید. بنابراین به روز بودن سیستم رزرو آنلاین سالن اهمیت بسیار زیادی دارد.

امکانات موجود در سیستم‌های رزرو آنلاین سالن ورزشی

همانطور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی باید مدیریت تسک‌ها را برای شما راحت‌تر کند. در این قسمت امکاناتی که برای شما به عنوان یک مسئول و مدیر سالن‌های ورزشی فراهم می‌کند را بررسی می‌کنیم.

 • نمایش خدمات رزرو شده برای مدیر و امکان تایید و یا رد آن‌ها توسط او.
 • امکان مشاهده رزروهای انجام شده در طول بازه زمانی مشخص برای مدیر.
 • استفاده از بازه‌های زمانی خاص برای رزرو همچنین خارج نمودن برخی بازه‌های زمانی از دسترس مشتریان.
 • امکان ارسال پیامک به صورت گروهی به مشتریان در مواقع لزوم.
 • نظارت و مدیریت دقیق و آنلاین بر تراکنش‌های مالی.
 • ایجاد لیست انتظار برای خدماتی که تعداد مراجعین آنها زیاد می باشد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده حتما دریافته‌اید که استفاده از سیستم رزرو آنلاین سالن ورزشی برای مدیریت کارها و رزروها و همچنین برقراری ارتباط و تعامل چقدر می‌تواند در پیشرفت کار و افزایش درآمد شما از سالن‌های ورزشی تأثیر داشته باشد. همیشه افراد حرفه‌ای در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشند، به دنبال ارائه به روزترین خدمات و ساده‌ترین راهکارها برای مشتریان هستند تا بتوانند توجه آن‌ها را جلب کنند. سیستم رزرو آنلاین می‌تواند یک اقدام حرفه‌ای در راستای توسعه مجموعه ورزشی شما باشد.

رزرو آنلاین سالن ورزشینکته دیگری که در این باره اهمیت دارد، این است که سیستم مورد نظر خود را از چه مجموعه‌ای تهیه می‌کنید. این که برنامه نویسی این سیستم حرفه‌ای و بدون مشکل انجام شده باشد و پس از شروع به کار خدمات پشتیبانی ارائه شود و همچنین دارای طراحی دلخواه شما باشد، مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. تنها راهی که برای اطمینان از داشتن چنین سامانه‌ای وجود دارد، همکاری با یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه طراحی سیستم‌های رزرو آنلاین می‌باشد. ما با افتخار می‌توانیم خدمات مورد نیاز شما در این زمینه را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
Call Now Button