نرم افزار مدیریت املاک

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نرم افزار مدیریت املاک تحت وب

نرم افزار مدیریت املاک تحت وب

نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک مزایای بسیاری برای مشاورین املاک و به‌خصوص مشاورینی که روزانه تعداد معاملات بالایی دارند، به ارمغان می‌آورد. درگذشته‌ای نه‌چندان دور، کاغذها برای جمع‌‌آوری مدارک و اطلاعات موردنیاز استفاده می‌شدند. حتماً شما هم به یاد دارید که اطلاعات مرتبط با املاک در دفترهای بزرگ ثبت می‌شدند و مشاورین با توجه به آن‌ها مناسب‌ترین گزینه‌ها را به شما ارائه می‌دادند. حتماً خودتان به‌خوبی بر مشکلات متعدد استفاده از کاغذ واقفید.

با استفاده از کاغذ ممکن است تمام موارد مناسب به چشم نیایند و پیشنهاد نشوند. نوشتن حساب‌ها و چک‌ها و مدیریت آن‌ها با کاغذ کار بسیار سختی است، جست‌وجو کردن در بین کاغذها هم جندان ساده نیست. همچنین برای بایگانی کردن کاغذهای حاوی اطلاعات معاملات گذشته، نیازمند فضای بسیاری هستید. بسیاری دیگر از مشکلات نیز وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را نام ببرید. استفاده از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک تمام مشکلاتی که ناشی از کار با دفتر و کاغذ بوده است را حل می‌کند.

زندگی در عصر حاضر سرعت بسیار بالایی دارد و مدام در حال تغییر است و انسان امروز باید همگام با این تغییرات پیشرفت کند. این روزها زمانی برای تلف کردن باقی نمانده است و باید از هر راهکاری برای ذخیره زمان استفاده کرد. استفاده از نرم‌افزارها یکی از روش‌هایی است که سرعت بالایی در کار ایجاد می‌کند و باعث ذخیره زمان شما و مشتریان می‌شود.

در مراکزی که از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک استفاده می‌شود، خدمات بسیاری را می‌توان در زمان‌های مختلف به مشتریان ارائه داد. هماهنگی بین کارکنان مجموعه به وجود می‌آید و بازدهی کار تا حد چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. در ادامه به‌صورت کامل در مورد نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک توضیح خواهیم داد.

نرم افزار مشاور املاک

نرم‌افزار مدیریت املاک تحت وب چیست؟

نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک دستیاری است که در مدیریت تمام فعالیت‌های انجام‌شده به شما کمک می‌کند. بیایید در مورد قسمت‌های مختلف کار یک مرکز مشاور املاک و تأثیر استفاده از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک در آن صحبت کنیم.

• خرید، فروش، رهن و اجاره: اساس کار مشاور املاک بر معاملات انجام‌شده می‌گردد. به همین دلیل مهم‌ترین فاکتوری که باید در نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک وجود داشته باشد، این مورد است. در نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک می‌توانید اطلاعات موردنیاز در مورد هر ملک را وارد کنید و پس از درخواست مشتریان، در بین پیشنهادهای مختلف جست‌وجو کنید و موارد مناسب را به مشتری خود پیشنهاد کنید. شما می‌توانید دسته‌بندی‌های مختلفی برای املاک موجود داشته باشید؛ برای مثال می‌توانید دسته‌بندی‌ها را با توجه به منطقه، قیمت و سایر مشخصات دسته‌بندی کنید و در میان آن‌ها جست‌وجو نمایید.

• مدیریت مالی: حسابداری و مدیریت بخش مالی یکی از مهم‌ترین ارکان هر تجارت است. شما می‌توانید در نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک، امور مرتبط با حسابداری و مدیریت مالی مجموعه را نیز کنترل کنید. با استفاده از این نرم‌افزار، هزینه‌ها، درآمدها، حق بنگاه، مدیریت چک‌ها و… ساده‌تر می‌شود و مشکلاتی که با استفاده از کاغذ به وجود می‌آید، به‌سادگی حل می‌شود.

• ثبت قراردادها: قراردادهای منعقدشده در بنگاه املاک باید بایگانی شوند. همچنین اگر نمونه‌های فرم قولنامه و اجاره‌نامه و… در دسترس باشد، کار ثبت قولنامه و اجاره‌نامه و انجام معامله سریع‌تر و ساده‌تر پیش می‌رود.

شما می‌توانید نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک را تا حد زیادی با توجه به نیاز و کارتان شخصی‌سازی کنید و از ویژگی‌های دیگری نیز بهره‌مند شوید. البته تلاش شده است که کلیه موارد موردنیاز یک مرکز مشاوره املاک در این برنامه رعایت شده باشد.

مشاور املاک هوشمند در جذب مخاطبان بهتر عمل می‌کند.

نرم افزار مدیریت املاک

به نظر شما انتظار مشتریان از یک مجموعه مشاورین املاک حرفه‌ای چیست؟

آن‌ها دوست دارند کارشان با بالاترین سرعت ممکن انجام شود و زمان زیادی در مرکز مشاوره املاک سپری نکنند. برای مثال افرادی که برای رهن و اجاره به شما مراجعه می‌کنند، به دنبال این هستند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن املاک پیشنهادشده توسط شمارا ببینند و درصورتی‌که آن را پسندیدند، برای قولنامه و اجاره‌نامه و… اقدام کنند. زمانی که از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک استفاده می‌کنید، می‌توانید خیلی سریع موردهای مناسب با ملاک‌های مخاطب خود را پیدا کنید.

نکته دیگری که در مورد معاملات مشاور املاک اهمیت دارد، تنوع پیشنهادهاست. اگر بتوانید موارد مختلفی را برای خرید، اجاره یا رهن به مخاطبتان معرفی کنید؛ در جلب نظر او شانس بیشتری خواهید داشت. در نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک این امکان وجود دارد که در ضمن پیدا کردن مورد مناسب برای مشتری، موردهای مشابه را نیز مشاهده کنید و بدون اینکه نیاز به جست‌وجوی زیاد داشته باشید، انتخاب‌های متعددی برای مشتریانتان فراهم کنید.

باوجود ویژگی‌ها و خدماتی که از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک دریافت می‌کنید، می‌توانید توجه مشتریان خود را جلب کنید. به یاد داشته باشید که مشاورین املاک هوشمند همیشه در جلب‌توجه مخاطبان بهتر عمل می‌کنند.

نرم افزار آنلاین مدیریت املاک

ویژگی‌های نرم‌افزار مدیریت املاک تحت وب

شرکت‌های توسعه‌دهنده بسیاری نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک را ارائه داده‌اند؛ همکاری با شرکت معتبر با تیم پشتیبانی و راهنمای قدرتمند به شما کمک می‌کند که بهترین بازدهی را داشته باشید.

• ثبت مشخصات و اطلاعات املاک موجود برای رهن، اجاره یا خریدوفروش
• قرار دادن فیلم‌ها و تصاویر مرتبط با ملک به همراه اطلاعات دیگر.
• دسته‌بندی املاک با توجه به قیمت، مناطق و… .
• امکان جست‌وجو بین املاک ثبت‌شده در مناطق موردنظر با توجه به ویژگی‌های موردنظر کاربر.
• ذخیره و نگهداری از نمونه فرم‌های قولنامه و اجاره‌نامه امضاشده در معاملات مختلف.
• ثبت امور مالی مرتبط با فعالیت‌ها و معاملات انجام‌شده؛ مانند حق بنگاه، مالیات‌ها، مدیریت چک‌ها، حساب‌های بانکی و… .
• ثبت اطلاعات مربوط به مخاطبان اعم از شماره تلفن، قولنامه و اجاره‌نامه‌های نوشته‌شده، معاملات انجام‌شده و… .
• ثبت درآمدها و هزینه‌های بنگاه و محاسبه سود بنگاه املاک
• ارائه گزارش‌های مربوط به معاملات و املاک باقابلیت چاپ روی کاغذ.
• دسترسی تمام افراد فعال در مجموعه مشاوره املاک شما باقابلیت ارائه دسترسی‌ها متفاوت به هر فرد.
• کاربری ساده و قابلیت نصب آسان‌بر ویندوزهای مختلف و قابلیت اجرا روی شبکه داخلی.
• امکان ارسال پیامک برای کاربران در صورت نیاز.
• دریافت کردن کد‌های رهگیری
• دارای قابلیت آلارم یادآوری برای موعد جلسات مختلف، چک‌ها و… .
• ثبت فاکتورها و چاپ آن‌ها در صورت نیاز.
با توجه به موارد بالا می‌توانید دریابید که استفاده از نرم‌افزار آنلاین مدیریت املاک تا چه اندازه می‌تواند برای شما کاربردی باشد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پروژه

Call Now Button