برنامه نویسی اختصاصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

برنامه نویسی اختصاصی برای انواع نرم افزارهای تحت وب نیازمند کیفیت از ابتدای آغاز پروژه تا انتهای آن می‌باشد. همچنین کنترل کیفیت نرم افزار یک امر حیاتی و همیشگی می باشد. برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی را مجموعه لاراولیا تجربه نمایید و تمامی روندهای اجرای پروژه را طبق اصول و قوانین کدنویسی اختصاصی برای پروژه تان مشاهده نمایید.

برنامه نویسی اختصاصی با زبان های مختلف برنامه نویسی قابل پیاده سازی و اجرا است. زبان برنامه نویسی متناسب با نوع پروژه اجرایی و کاربرد آن انتخاب می گردد. اگر شما پروژه ای مدنظرتان دارید و می خواهید آن را به صورت اختصاصی برایتان بنویسند، فقط کافی است نوع پروژه و کاربرد آن را به کارشناسان مجموعه لاراولیا معرفی نمایید تا شما را به بهترین نحو در پیشبرد و راه اندازی این پروژه کمک تان کنند.

 

هزینه ساخت نرم افزار اختصاصی

جهت اطلاع از قیمت و سفارش برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی با گروه برنامه نویسی لاراولیا ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی مشاوران ما استفاده نمایید.

تلفن تماس دفتر: 0869 3266 031

تلفن همراه و ارتباط از طریق واتس اپ: 9199 591 0913

از برنامه نویسی اختصاصی برای طراحی سایت های پیشرفته و حرفه ای استفاده می شود. زبان های برنامه نویسی که برای ساخت وب سایت های حرفه ای استفاده می شوند، PHP و یا ASP بوده که هر کدام از آن ها مزیت ها و معایبی دارند که در اینجا فرصت مقایسه و مطرح کردن آن نیست.

برنامه نویسی اختصاصی برای سایت

شما می توانید برای راه اندازی یک وب سایت از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نمایید. از جمله این سیستم ها می توان به وردپرس، جوملا، دروپال و … اشاره نمود. ولی اگر هدف شما بلند مدت و یه برنامه حرفه ای برای سایت خود دارید، بهتر است که از این سیستم های مدیریت محتوا دوری کنید و به سراغ برنامه نویسی اختصاصی برای سایت خود باشید. هرچند با کدنویسی اختصاصی هزینه بیشتری نسبت به سیستم های مدیریت محتوا پرداخت می کنید، ولی در عوض یک وب سایت حرفه ای برای خود طراحی نموده اید.

حال این برنامه نویسی اختصاصی هم شامل وب سایتی می باشد که برای عموم قابل نمایش بوده و یک فعالیت خاص داخل سایت انجام می گردد و هم شامل طراحی و ساخت نرم افزارهایی می باشد که نیاز یک شرکت و یا مجموعه را از طریق سایت بر طرف می نماید. افراد و کارکنان برای دسترسی به آن سایت باید با یک آی پی خاص وارد سایت شوند و فعالیت خود را انجام دهند. این نرم افزار به جای این که بر روی ویندوز اجرا شود، بر روی وب پیاده سازی شده که در همه جا بتوان به آن دسترسی داشت.

برنامه نویسی اختصاصی جهت امور سازمانی

چرا امروزه سازمان های دولتی و خصوصی از نرم افزار اختصاصی جهت امور سازمانی استفاده می کنند ؟

سازمان های دولتی و خصوصی برای افزایش دقت و سهولت انجام کار از نرم افزار اختصاصی تحت وب استفاده می کنند همچنین استفاده از برنامه نویسی باعث اثر بخشی کارها شده و اتلاف وقت را به حداقل می رساند و همچنین باعث افزایش نظم و هماهنگی سازمانی را فراهم کرده است . کد نویسی اختصاصی به دلیل طراحی برنامه نویسی طبق درخواست و نیاز مشتری باعث افزایش کیفیت پروژه ها می شود.

برنامه نویسی اختصاصی

چگونه می توان برنامه نویسی اختصاصی را برای پروژه هایمان اجرا کرد ؟

برای اینکه برنامه نویسی اختصاصی مطابق با پروژه و نیاز و خواسته مشتریان طراحی شود، بهتر است موارد زیر را در نظر گرفت و براساس این نکات مهم تصمیم درست را اتخاذ نمود:

• قبل از هر اقدامی برای برنامه نویسی و ساخت نرم افزار اختصاصی باید ابتدا نیاز سنجی فنی صورت بگیرد تا برنامه نویسی سایت مطابق با نیاز مشتریان پیاده سازی شود.
• مدیریت سیستم محتوا: امروزه برخی از صاحبان وب تمایل ندارند که از برنامه نویسی وردپرس و یا جوملا و … استفاده کنند و یا برخی از سیستم های مدیریت محتوا پاسخ گوی این سیستم ها نیستند. بنابراین باید برای اجرا سیستم مدیریت محتوا برای این وب ها نیاز ها فنی و نیاز مشتریان را بررسی نمود و سپس برنامه نویسی را اجرا کرد.
• سفارش ویژه ماژول و کامپوننت برای مدیریت سیستم تولید محتوا :
امروزه کسب و کارهای اینترنتی افزایش پیدا کرده است و مدیران وب ها می خواهند برنامه در سیستم مدیریت محتوا نصب شود که این برنامه قابل اجرا در برنامه های چون وردپرس و یا جوملا وجود ندارد. بنابراین باید این ماژول را به صورت سفارشی و اختصاصی در سیستم مدیریت محتوا اجرا کرد.
• یکی از نکات مهم در کد نویسی اختصاصی کنترل کیفیت می باشد .کنترل کیفیت باید با توجه به استاندارد بین المللی باشد.
• باید با توجه اهداف کسب و کار سیستم برنامه نویسی طراحی گردد و همچنین باید برنامه نویسی با توجه به کاربرد آن، ساده، دقیق و منعطف باشد .
• باید طبق اصول سئو پیاده سازی گردد که پس از آن برای بهینه سازی سایت مشکلی بوجود نیاید.
• برنامه نویسی که برای کسب و کارها طراحی شده باید از فناوری های جدید استفاده شده باشد.
• یکی از نکات بسیار مهمی که کاربران هنگام سایت به آن توجه زیادی می کنند و باعث افزایش بازدید از سایت می شود، استفاده از طرح اختصاصی قالب و گرافیک سایت است که باعث می شود کاربران از سایت شما لذت ببرند و استفاده از طرح اختصاصی قالب و گرافیک سایت باعث تمایز کسب و کار شما نسبت به سایر کسب و کارهای اینترنتی می شود.
• از نکات بسیار مهم برای اینکه با اطمینان به کارتان ادامه دهید، رعایت و ملاحظات امنیتی برای نرم افزار های تحت وب می باشد و با رعایت این ملاحظات باعث می شود که در آینده نگران قطع و فیلترشدن نرم افزار ها نباشید.
• برای اجرا برنامه نویسی سایت اختصاصی بهتر است همان ابتدای کار تمام گام ها را درست بردارید از جمله استفاده بهینه از کدهای برنامه نویسی و سخت افزاری .
• باید امکان دسترسی به وب سایت از طریق تمام مرورگر ها وجود داشته باشد .
• امکان تحلیل و بررسی از فرایند وب سایت وجود داشته باشد. این ویژگی کمک زیادی به مدیران سایت می کند تا بدانند کدام قسمت های سایت و چه محتوایی از سایت شان بیشترین میزان نرخ کلیک و جست و جو را دارند و همچنین باعث می شود که مدیران به نقاط قوت و ضعف سایت شان بهتر آگاه باشند و اقدامات لازم برای بهبود انجام گیرد .
• در برنامه نویسی تحت وب باید استانداردهای HTML5 حتما اجرا نمود .

برنامه نویسی اختصاصی

 

نکات زیر کمک تان می کند که بدانید از کدام زبان برنامه نویسی اختصاصی استفاده کنید و تصمیم درستی بگیرید؟

استفاده از کدام برنامه نویسی برای کسب و کار بستگی به آیتم های مختلفی دارد از جمله هزینه ، یاد گیری ، امکانات ،امنیت ، سرعت ، سئو ، پشتیبانی ،قابلیت توسعه و.. دارد . اگر نمی توانید بودجه زیادی برای راه اندازی سایت تان پرداخت کنید استفاده از وردپرس بهتر است و استفاده از وردپرس هزینه کمتری نسبت به برنامه نویسی سایت دارد همچنین بسیاری از قابلیت های سیستم مدیریت محتوا رایگان می باشد در حالی که برای برنامه نویسی کدنویسی برای اینکه بتوانید از آن قابلیت ها استفاده کنید باید هزینه آن را پرداخت کنید.

اگر فرصت و زمان کوتاهی برای راه اندازی وب سایت تان دارید استفاده از سیستم مدیریت محتوا مانند برنامه نویسی اختصاصی وردپرس و جوملا مناسب کسب و کارشما می باشد و زودتر از کدنویسی اختصاصی راه اندازی می شود و یادگیری سیستم مدیریت محتوا آسان تر از سیستم های اختصاصی است که پیاده سازی می شوند.

image

Call Now Button