طراحی قالب اختصاصی وردپرس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

امروزه بسیاری ازمدیران کسب و کار می خواهند که با استفاده از وردپرس سایت شان طراحی شود . وردپرس امکانات و قابلیت های متنوعی دارد که در این مقاله به این قابلیت ها اشاره می شود .

برنامه نویسی اختصاصی جهت سیستم آماده وردپرس در چند مورد استفاده می شود. نوشتن پلاگین اختصاصی برای وب سایت وردپرسی و یا طراحی اختصاصی قالب وردپرس. اگر شما میخواهید بر روی وب سایت وردپرسی خود کار کنید می توانید جهت نوشتن کدنویسی اختصاصی با مجموعه لاراولیا ارتباط برقرار کنید. ولی جهت داشتن یک سیستم جامع اختصاصی بهتر است از برنامه نویسی اختصاصی برای پروژه خود استفاده کنید که در ادامه کار برای گسترش سیستم خود با مشکل مواجه نشوید و به راحتی بتوانید آن را گسترش دهید.

سفارش افزونه نویسی و طراحی قالب وردپرس

جهت سفارش برنامه نویسی اختصاصی وردپرس با گروه برنامه نویسی لاراولیا ارتباط برقرار نمایید. همچنین جهت برنامه نویسی اختصاصی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی غیر از وردپرس از راهنمایی های مشاوران ما استفاده نمایید.

تلفن تماس دفتر: 8806 3131 031

تلفن همراه و ارتباط از طریق واتس اپ: 9199 591 0913

قالب وردپرس در برنامه نویسی اختصاصی وردپرس :

دقت کنید وقتی که کاربر به سایت شما وارد می شود ابتدا به شکل و رنگ و آیکون های سایت شما توجه میکند اگر قالب و طرح سایت شما برای کاربر زیبا و جذاب و ساده نباشد از سایت تان زود خارج می شود بنابراین باید به نکات طرح و قالب سایت توجه کرد امروزه وردپرس پیشرفت زیادی کرده است اگر یک برنامه نویس حرفه ای داشته باشید می توانید به کمک وردپرس طرح و قالب زیبای برای سایت تان طراحی کرد همچنین به کمک برنامه اختصاصی وردپرس می توان برای سایت قالب متناسب با کسب و کار طراحی کرد .

وردپرس از بهترین های برنامه نویسی تحت وب می باشد که دارای هزاران قالب می باشد و افراد می توانند هر قالبی را که دوست دارند با پرداخت هزینه مناسب برای سایت خود انتخاب کنند . اغلب قالب های وردپرس دارای کدهای زیادی نمی باشند و این باعث می شود که پس از نصب قالب هنگام لود تصاویر و قالب سرعت سایت تان پایین نیاید در حالی که بسیاری از قالب های فروشی و قالب های کد نویسی از کد نویسی های زیادی استفاده شده است .

از دیگر مزایای برنامه نویسی اختصاصی وردپرس این است که قالب ها به نحوی طراحی شده که اگر در آینده قصد تغییر داشته باشید این امکان وجود داشته باشد .

در برنامه نویسی وردپرس کدها به بهترین شکل نوشته شده است که باعث کاهش سرعت سایت نشود .

امکان ایجاد افزونه در وردپرس در برنامه نویسی اختصاصی وردپرس :

یکی از امکانات و قابلیت های منحصر به فرد وردپرس این است که امکان ایجاد افزونه های جدید وجود دارد خود برنامه وردپرس امکانات زیادی دارد اما شما شاید بخواهید که یک امکانات دیگر به برنامه وردپرس اضافه کنید که این امکان برای وردپرس  وجود دارد . اما دقت کنید که شما وقتی می توانید افرونه های دیگری را به وردپرس اضافه کنید که آن افزونه ها از نظر امنیت برایتان مشکلی ایجاد نکند و نکته دیگر که باید بدانید تا بتوانید افزونه های دیگر را اضافه کنید استفاده از کد نویسی حرفه ای می باشد البته مدیران کسب و کار و مدیرانی وبی که از سفارش برنامه نویسی اختصاصی وردپرس استفاده می کنند با چگونگی کار این افزونه آشنا هستند و می دانند که چطور افزونه مد نظر را نصب کنند .

برنامه نویسی اختصاصی وردپرس

مزایای استفاده از وردپرس اختصاصی :

استفاده از وردپرس برای طراحی و ساخت سایت از کد نویسی از نظر هزینه کمتر می باشد و این باعث شده است که بسیاری از مدیران سایت ها برای ساختن کسب و کارشان همواره از این قالب استفاده کنند اما استفاده از کد نویسی برای سایت نیاز به تخصص و هزینه بیشتری می باشد .

به کمک برنامه نویسی وردپرس می توان سایتی طراحی کرد که قیمت مناسبی دارد و می توان به راحتی به بهبود سایت کمک کرد تا  سایت کسب و کار شما در صفحه ی اول گوگل باشد .

برنامه نویسی اختصاصی وردپرس

زمان راه اندازه سایت به کمک برنامه نویسی سفارشی وردپرس :

اگر شما یک ایده جدید دارید و یا بازار خوبی برای کسب و کارتان دارید می توانید به کمک برنامه نویسی سفارشی برای وب سایت وردپرسی تان سایتی را راه اندازی کرد و ازاین فرصت بازار به بهترین شکل استفاده کرد .

زمان راه اندازی سایت به کمک برنامه نویسی وردپرس زود انجام می شود و این قابلیت وردپرس باعث شده است که بسیاری از افرادی که ایده های جدید دارند همواره برای ساخت سایت شان از این برنامه استفاده کنند

مدیریت سیستم محتوا وردپرس امروزه در حال گسترش می باشد و امکاناتی هر روزبه وردپرس اضافه می شود که بسیاری از این امکانات به صورت رایگان می باشد در حالی که اگر بخواهید از کد نویسی استفاده کنید باید برای برخی از همین امکانات پول پرداخت کنید و یکی از دلیل های اینکه افراد زیادی از وردپرس استفاده می کنند بسیاری از امکانات که لازم دارند در زبان وردپرس رایگان می باشد .

امنیت در سایت های که برنامه نویسی اختصاصی وردپرسی انجام شده است چگونه می باشد ؟

به طور کلی در سایت های که برنامه نویسی به صورت کدنویسی انجام شده است بیشتر از سایت وردپرسی می باشد البته اگر سایت شما  وردپرسی باشد و توسط برنامه نویسی حرفه ای برنامه نویسی شده باشد شما دیگر از نظر امنیت مشکلی نخواهید داشت .

برنامه نویسی اختصاصی وردپرس

آیا برنامه نویسی سفارشی بر روی سئوی سایت تاثیر گذار است؟

سایت های که وردپرس هستند از نظر سئو و بهبود رتبه سایت بهتر می باشد . زیرا تعرفه سئو این گونه سایت ها کمتر می باشد هچنین خود برنامه وردپرس امکانات و قابلیت های برای سئو دارد که این امکانات به سئو کمک زیادی می کند همچنین می توان به کمک برنامه نویسی وردپرس به راحتی سایت را سئو کرد و در کسب رتبه سایت به کسب و کارتان کمک کرد همچنین از دیگر مزایای سایت وردپرس این است که اگر تمایل داشته باشید سایت تان را گسترش دهید امکان این کار در سایت های وردپرسی وجود دارد و به کمک افزونه های که در برنامه وردپرس امکان این کار وجود دارد .

برنامه نویسی اختصاصی وردپرسیک نکته مهم :

هزینه نگه داری و پشتیبانی در سایت وردپرس کمتر از هزینه نگه داری و پشتیبانی در سایت های که برنامه نویسی اختصاصی شده است .

 

برنامه نویسی اختصاصی وردپرس

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
image

Call Now Button