۱۱ بهترین ابزار نمونه سازی برای طراحان UX

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

به عنوان یک طراح جدید یا با تجربه UX ، می دانید که ایجاد یک نمونه اولیه با کیفیت بخش مهمی از فرایند طراحی UX است. این گفت ، اگر شما ابزار مناسبی ندارید ، می تواند یک تلاش وقت گیر و پر هزینه باشد. داشتن یک ابزار نمونه سازی مناسب مهم است – اما چگونه می توانید کسی را پیدا کنید که مناسب کار شما یا خواسته های یک پروژه خاص باشد؟

در برنامه نویسی اختصاصی برای انواع سیستم های نرم افزاری شما باید از ux مناسبی برای طراحی سیستم خود استفاده کنید.

برخی از ابزارهای نمونه سازی اولیه برای پشتیبانی از آزمایش اولیه کاربر و نمایش اصلی جریان کاربر طراحی شده اند. سایرین کاملاً پشته هستند که به شما امکان می دهند نمونه های اولیه و یا وایر فریم را طراحی کنید ، تعامل کاربر واقعی و غنی را شبیه سازی کنید ، با تیم خود همکاری کنید و کدی را تهیه کنید که آماده انتقال آنها به توسعه دهندگان است. اینکه کدام ابزار را انتخاب کنید به اهداف نمونه اولیه شما بستگی دارد ، چقدر سریع برای آزمایش کاربر در دسترس خواهید بود ، چه کسی روی آن کار خواهد کرد و چگونه باید به آن در جریان کار شما ادغام شود.

خیلی چیزهایی که باید در نظر بگیریم! به همین دلیل است که ما این لیست از 11 ابزار نمونه اولیه برتر را برای طراحان UX ایجاد کرده ایم — تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای شما ، تیم شما یا پروژه بعدی شما بهترین است. برای هر ابزاری هزینه (USD) ، الزامات سیستم ، نحوه بلند شدن و کار با آن را آسان می کنیم ، آنچه را که می خواهیم در واقع از این ابزار (UX استفاده کنید) و وفاداری محصول نهایی را پوشش می دهیم. بیایید وارد آن شویم!

11 ابزار نمونه سازی اولیه که می خواهیم شما را راهنمایی کنیم عبارتند از:

Adobe XD
InVision
طرح
فیگما
بلسمامیک
UXPin
فلینتو
اریگامی
فریمر
محور
جریان وب
1. Adobe XD
Adobe XD یک ابزار نمونه سازی کامل پشته در نظر گرفته می شود ، به این معنی که می توانید از ابتدا طرح هایی را ایجاد کنید ، صفحات را به صورت نمونه اولیه با هم پیوند دهید و کارهای خود را به راحتی به اشتراک بگذارید – همه در یک ابزار.

صفحه نمایش در Adobe XD

قیمت
9.99 دلار در هر ماه
52.99 دلار در ماه به عنوان بخشی از Adobe Creative Cloud که به شما امکان دسترسی به همه برنامه های Adobe را می دهد.
شروع شدن
XD مشابه سایر ویرایشگران طراحی (به عنوان مثال Sketch و Framer) گذاشته شده است و اگر قبلاً از محصول Adobe استفاده کرده اید باید برای شما آشنا باشد. XD آموزش های داخلی با فایلهای منبع قابل بارگیری دارد که برای پیشرفت و کار شما بسیار عالی است.

الزامات سیستم
برای macOS یا Windows10 در دسترس است
تحویل دادنی ها
نمونه های اولیه ایجاد شده با XD می توانند برای موبایل ، رایانه لوحی یا دسک تاپ ساخته شوند و من آنها را به عنوان وفاداری متوسط ​​طبقه بندی می کنم. می توانید با دستورات نمونه سازی جدید صدای آنها و ویژگی های پخش صوتی ، تجربیات پیشرفته ای ایجاد کنید ، اما تعامل نهایی به صورت بصری اساسی خواهد بود.

آنچه را که می خواهید از Adobe XD استفاده کنید
اگر با سایر محصولات Adobe آشنا باشید ، این ممکن است هیچ فکری برای شما ایجاد نکند. به راحتی می توانید وایرهای مستند خود را در تب طراحی ایجاد کنید ، سپس به راحتی روی نمونه اولیه تغییر دهید و شروع به اتصال اجزای خود به یکدیگر کنید.

می توانید محرک ها را به صورت ضربه ، کشیدن ، کلیک کلید یا فرمان صوتی مشخص کنید. به سادگی می توانید نوار فضای خود را نگه دارید تا میکروفون خود را فعال کنید ، کلمه فرمان مورد نظر خود را صحبت کنید و نمونه اولیه خود را پاسخ دهید! حتی یک پیش نمایش داخلی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نمونه اولیه خود را در عمل ضبط کنید.

قابلیت های همکاری
XD یکپارچه با سایر برنامه های Adobe مانند Photoshop ، Illustrator کار می کند و از واردات از Sketch پشتیبانی می کند. همه محصولات Adobe در Creative Cloud کار می کنند که تمام پرونده های شما را در یک مکان ذخیره می کند که می توانید به کل تیم خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، XD یک آزمایش هماهنگی بتا است که در آن چندین نفر می توانند روی همان سند به طور زنده کار کنند!

2. InVision
InVision ابزاری است که طرح های از قبل موجود شما را می گیرد و به سرعت با استفاده از نقاط مهم در ویندوز شما ، آنها را به یک نمونه اولیه قابل کلیک تبدیل می کند.

صفحه نمایش درون InVision

قیمت
رایگان برای یک نمونه اولیه
13 دلار در ماه با برنامه سالانه حداکثر سه نمونه اولیه
22 دلار در ماه در یک برنامه سالانه برای نمونه های اولیه نامحدود
سهولت یادگیری
از آنجا که شما در InVision طراحی هیچ سیم فریم ندارید ، این سکوی برای حرکت ساده است. این اولین ابزار نمونه سازی بود که من قبلاً از آن استفاده کرده ام ، و من خیلی سریع در حال اجرا بودم. اگر قبلاً کاربر Sketch هستید ، افزونه Craft با وارد کردن تخته های هنری خود به یکپارچه به قسمت پروژه ، کار را حتی ساده تر می کند.

الزامات سیستم
ابزاری مبتنی بر وب برای مرورگر شما و کلیه پرونده ها در سرور cloud InVision ذخیره می شوند
قابلیت های همکاری
InVision برای درخواست بازخورد اولیه در جریان کاربری شما واقعاً عالی است. ساده و سریع برای دیگران است که پیوندی را به نمونه اولیه شما دنبال کنند ، یک حساب Invision ایجاد کنند و همانطور که از طریق نمونه اولیه شما در دستگاه های خود کلیک می کنند ، نظرات خود را وارد کنند.

UX از InVision
طرح InVision وارد کردن فریم ورک را آسان کرده و آنها را در جریان کاربر مربوطه سازماندهی می کند. پس از وارد کردن صفحه نمایش ، مدت طولانی طول نمی کشد تا بدانید که چگونه می توانید عنصر قاب سیم خود را بکشید ، یک کانون را اعمال کنید و انتقال به صفحه نمایش دیگری را در کتابخانه خود اضافه کنید.

تحویل دادنی ها
InVision برای طراحی اولیه و آزمایش کاربر بهتر است و نمونه اولیه وفاداری کم / متوسط ​​برای موبایل یا دسک تاپ تولید می کند. انیمیشن ها اساسی تر از سایرین موجود در بازار هستند ، بنابراین آزمایش واقعی کاربر که با نمونه های اولیه شما انجام می شود نیز اساسی خواهد بود. شایان ذکر است که Invision Studio ابزاری جدید است که می تواند نمونه های اولیه شما را به حد وفاداری بیشتری برساند ، بنابراین اگر از استفاده از ابزار اصلی آنها لذت می برید و اطلاعات بیشتری می خواهید ، آن را بررسی کنید.

3. طرح
Sketch با در نظر گرفتن طراح ساخته شده است و شما را در ایجاد طرحهای بردار و پشتیبانی سریع از آنها به عنوان نمونه اولیه قابل کلیک پشتیبانی می کند.

صفحه نمایش در Sketch

قیمت
سالانه 99 دلار برای مجوز یک بار که می توانید برای یک سال با به روزرسانی های رایگان استفاده کنید ، و پس از آن در صورت تمایل برای تمدید مجوز خود برای دریافت به روزرسانی های بیشتر سالانه 79 دلار آن.
سهولت یادگیری
Sketch یک برنامه دوستانه مبتدی است و ممکن است کلیشه به نظر برسد اما رابط کاربری آن واقعا بصری است. ویژگی های نمونه سازی اولیه موجود برای طرح های Sketch بسیار اساسی هستند ، همانطور که از قسمت برجسته پانل بالا می بینید.

الزامات سیستم
فقط در MacOS موجود است
قابلیت های همکاری
نمونه اولیه خود را با دیگران به سادگی با پیوندی که می توانند در مرورگر خود مشاهده کنند به اشتراک بگذارید
Sketch دارای سیستم ذخیره سازی ابری مخصوص به خود است که می توانید به تیم خود دسترسی کامل داشته باشید
توسعه دهندگان می توانند طرح های شما را در یک مرورگر مشاهده کنند ، عناصر را بررسی کنند و دارایی های خود را به صورت رایگان صادر کنند
جایی که Sketch به مجموعه ابزار شما تعلق دارد
طرح به طور قطع اولین برنامه ای نیست که مردم هنگام نوشتن نمونه از آن فکر می کنند ، و در حالی که آرزوی طراحی قاب های سیم را دارند ، اما به عنوان یک همراه دیگر ابزارهای نمونه سازی اولیه می درخشد.

تحویل دادنی ها
نمونه اولیه طرح شما قابل کلیک و ساده خواهد بود. دارای سفارشی سازی های کمتری نسبت به Adobe XD یا InVision است ، اما همه آنها به طور مشابه نشان می دهند که چگونه صفحه های شما با یکدیگر گردش می کنند. سرانجام ، می توانید نمونه اولیه خود را در مرورگر دسک تاپ یا برنامه Mirror (iOS) به طور مستقیم بر روی دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید.

4. فیگما
Figma یکی دیگر از ابزارهای طراحی کامل پشته است که همکاری واقعا پیشرفته ای برای پشتیبانی از فرآیند طراحی از سیم کشی و نمونه سازی تمام راه های دستیابی به توسعه دهنده دارد.

صفحه نمایش در داخل Figma

قیمت
رایگان برای دو ویراستار و سه پروژه
12 دلار در ماه (با برنامه سالانه) برای پروژه ها و ویراستاران نامحدود
سهولت یادگیری
با داشتن یک رابط کاربری آشنا ، Figma به عنوان ابزاری آسان برای طراحان انتخاب و کشف کردن شناخته می شود ، به خصوص اگر قبلاً از Sketch استفاده کرده اید. هیچ دانش برنامه نویسی برای افزودن تعامل به طرح های شما در Figma وجود ندارد.

الزامات سیستم
در وب ، MacOS یا Windows موجود است
تحویل دادنی ها
نمونه های اولیه فیگما اساسی هستند و مانند نمونه های اولیه وفاداری با کلیک دیگر تا کنون مورد بحث قرار می گیرند.

قابلیت های همکاری
تیم شما با داشتن قابلیت ویرایش در زمان واقعی که تجربه چند سند ویرایشگر گوگل را نشان می دهد ، دوست دارید.

UX از Figma
فیگما کلیه ابزارهای طراحی ضروری را که شما از Sketch می خواهید ، دارد و استفاده از آن به همان اندازه بصری است. می توان قاب های مادون قرمز را در نمونه اولیه خود قرار داد ، بنابراین دیگر نیازی به نگران واردات طرح های خود نخواهید بود زیرا مراحل طراحی خود را با یک ابزار واحد ادامه می دهید.

5. بالسمامیک
Balsamiq یک ابزار تبلیغاتی در زمینه سیم کشی سریع و نمونه سازی است که به شما امکان می دهد صفحه نمایش خود را به هم وصل کنید تا جریان کاربر ساده را نشان دهید.

قیمت
9 دلار در هر ماه برای دو پروژه به طور همزمان
49 دلار در ماه برای 20 پروژه
سهولت یادگیری
Balsamiq برای استفاده ساده و محصولی است که تیم خود را زودتر نشان می دهید تا جریان کاربر و استراتژی محتوا خود را بهبود ببخشد produces این ابزار به شما کمک می کند تا قبل از طرح هر تکرار ، طرح خود را تنظیم کرده و بازخورد خود را جمع کنید.

الزامات سیستم
به عنوان یک برنامه وب برای هر مرورگری موجود است
برنامه دسک تاپ سازگار با MacOS و Windows
تحویل دادنی ها
این نمونه های اولیه یک قدم بالاتر از وفاداری کم ، به عنوان نمونه ای از کاغذ دیجیتالی شده به نظر می رسند. اتصال عناصر موجود در یک قاب سیم در اینجا به عنوان یک نمونه اولیه قابل کلیک ساده عمل می کند ، تنها عملکرد موجود انتقال به یک صفحه دیگر (بدون پوشش ، انیمیشن یا انتقال سفارشی) است. نکته جالب این نکته را باید یادآور شوید: اگر نمونه اولیه Balsamiq خود را به صورت PDF صادر کنید ، پیوندهایی که تعبیه کرده اید هنوز کار خواهند کرد!

قابلیت های همکاری
شما می توانید از همسالان دعوت کنید تا طرح های خود را مستقیماً از طریق ایمیل از طریق سیستم عامل مشاهده کنند ، و به جای جزئیات کوچک ، بازخورد هایی را که به چیدمان محتوا و تعامل متمرکز است ، جمع آوری کنید.

UX از Balsamiq
ممکن است Balsamiq کمترین ابزار نمونه برداری است که ما امروز در مورد آن بحث خواهیم کرد ، اما مطمئناً شخصیتی دارد! اجازه ندهید که طرح زیبایی شناسی شما را در فکر کردن روی سکوی Balsamiq خوب طراحی نکنید. اگرچه ممکن است اولین انتخاب شما برای نمونه های اولیه پویا نباشد ، این یک ابزار عالی برای شروع مکالمات با تصویر بزرگ UX / محتوا است.

6. UXPin
UXPin یکی دیگر از پلتفرم های UX پشته کامل است که شما را از پایان تا انتها در روند طراحی شما پشتیبانی می کند و در ایجاد نمونه های اولیه تعاملی با وفاداری بالا تخصص دارد.

صفحه نمایش در UXPin

قیمت
19 دلار در ماه / هر سال برای نمونه های اولیه نامحدود با انیمیشن ، تعامل و حالت صورتحساب
29 دلار در ماه / ماه سالانه برای نمونه های اولیه نامحدود پیشرفته با متغیرها ، عبارات و منطق صورتحساب
سهولت یادگیری
اگرچه طرح های UXPin دارای کد مجهز هستند ، اما به همان منحنی یادگیری شیب دار نیاز به تعدادی از دیگر ابزارهای نمونه سازی دیگر ما که نیاز به دانش رمزگذاری دارند (مانند Webflow و Axure) نیاز ندارد. بستر ویرایش قابهای تلفن شما از نظر چیدمان ، لایه ها و صفحه ویرایش املاک مشابه سایر ابزارهای رایج است.

الزامات سیستم
ابزار وب مبتنی بر ابر که از مرورگر شما کار می کند
همچنین به عنوان یک برنامه دسک تاپ برای PC یا Mac در دسترس است
تحویل دادنی ها
وای! UXPin نمونه های اولیه وفاداری را ارائه می دهد که من شخصاً نمی توانم از چیز واقعی متمایز شوم. انیمیشن های مفصل و تعامل های شرطی که منطق را به طراحی شما اضافه می کند ، واقعاً نوار را بالا می برد. به عنوان مثال ، در حین آزمایش کاربر ، شرکت کننده شما می تواند نام خود را در یک قسمت متنی وارد کند و وقتی اطلاعات خود را ارسال می کنید ، نام آنها در یک پیام تبریک در صفحه بعدی ظاهر می شود. تعامل شرطی مواردی مانند تنظیم پارامترهای رمز عبور است که باید رعایت شود تا کاربر بتواند به صفحه بعدی در نمونه اولیه ادامه یابد.

قابلیت های همکاری
این سکو برای پشتیبانی از تیم ها و پروژه های بزرگ با مدیریت پیشرفته پروژه و ویژگی های اشتراکی مشترک ، واقعاً ساخته شده است. همچنین راهی برای تقسیم بندی ورودی داده شده توسط تیم شما وجود دارد تا بتوانید منبع کامنت نظرات فنی و غیر فنی را به روشنی تفکیک کنید.

آنچه می خواهید از UXPin استفاده کنید
نسخه به روز شده UXPin امکان اشتراک گذاری ، اظهار نظر و واردات از Sketch و Photoshop را به صورت زنده در اختیار شما قرار می دهد. واردات از Sketch و Photoshop بسیار عالی است زیرا باعث حفظ لایه ها و دارایی های طرح شما می شود ، و اضافه کردن انیمیشن ها و تعامل های سفارشی را آسان تر می کند.

برای کمک به شما در تصمیم گیری ، UXPin واقعاً در انتهای ناوبری سایت خود قرار دارد ، “UXPin vs ____” ، که ابزار آنها را با تقریباً هر ابزار نمونه سازی دیگری که در لیست ما ذکر کردیم ، مقایسه می کند.

اگرچه ویژگی های اضافی برای حرکت با UXPin وجود دارد ، صدها آموزش آنلاین وجود دارد و محصول نهایی آنقدر چشمگیر است که ارزش دارد تا برای یادگیری وقت بگذارید.

7. فلینتو
Flinto ابزاری نمونه سازی است که برای کاربران Mac طراحی شده است تا تجارب تعاملی با وفاداری بالایی ایجاد کند.

صفحه نمایش در Flinto

قیمت
99 دلار برای مجوز با یک سال بروزرسانی رایگان
سهولت یادگیری
انتخاب Flinto بسیار آسان است ، و به نظر می رسد شبیه به طرح Sketch. برای استفاده از Flinto لازم نیست که هیچ کدی را بدانید ، و آنها یک کانال یوتیوب با آموزش دارند – هرچند که تقریباً در مدت یک سال به روز نشده است. به نظر می رسد ابزارهای دیگر اغلب تکرار می شوند و به روز می شوند. اگر قصد دارید از آن به عنوان ابزار برو استفاده کنید ، این را در خاطر داشته باشید.

الزامات سیستم
فقط برای Mac در دسترس است ، و برنامه پیش نمایش به طور خاص برای iOS ساخته شده است
تحویل دادنی ها
علیرغم اینکه یکی از محبوب ترین ابزاری نیست که من با آن روبرو شدم ، Flinto برای ارائه انیمیشن های پیشرفته ، انتقال ها و حرکات عالی است. نمونه اولیه ای که از بین می برید ، در دستگاه تلفن همراه iOS یا دسک تاپ Mac شما ، وفادار و قابل مشاهده است.

قابلیت های همکاری
Flinto قادر است طرح هایی را از طریق Sketch و Figma وارد کند ، اما همچنین به شما ابزاری می دهد تا بتوانید طرح های خود را مسخره کنید یا تغییراتی در پرونده های وارداتی ایجاد کنید. دیگران می توانند نمونه اولیه شما را از یک پیوند به محض بارگیری برنامه پیش نمایش برای دستگاه iOS مشاهده کنند.

UX از Flinto
Flinto واقعاً در طراحی تعامل و ارائه انیمیشن های پیشرفته متمرکز است ، با این حال ، مانند سایر ابزارها ، راه حلی کامل نیست. فاقد قابلیت های مشترک است و به اندازه سایر افراد نمی تواند به کمک برنامه نویس شما کمک کند.

برخی از ویژگی های قابل توجه عبارتند از اضافه کردن جلوه های صوتی UI به نمونه اولیه ، پیمایش منحصر به فرد و امکان طراحی انتقال متحرک و تعامل خرد.

8. اوریگامی
این ابزار نمونه سازی منحصر به فرد توسط طراحان فیس بوک ایجاد شده است و به ساخت محصولاتی مانند اینستاگرام و مسنجر کمک کرده است.

صفحه نمایش در اوریگامی

قیمت
کاملاً رایگان!
سهولت یادگیری
اگر مبتدی هستید و قبلاً از برنامه های نمونه سازی / طراحی استفاده نکرده اید ، ممکن است یادگیری این مشکل باشد. یک گروه پشتیبانی فعال در فیس بوک وجود دارد (بدیهی است) ، اما این ابزار می تواند از برخی مونتاژ داخلی استفاده کند. در صفحه محصول اوریگامی آموزشهای اختصاصی برای افراد با سابقه برنامه نویسی و افرادی که از پس زمینه طراحی برخوردار هستند ارائه می دهد — اما شما هنوز هم باید خودتان وقت بیشتری را برای یادگیری این ابزار اختصاص دهید.

الزامات سیستم
در این زمان ، Origami فقط برای Mac در دسترس است ، با این حال برنامه پیش نمایش نمونه سازی ارائه شده برای iOS و Android در دسترس است ، بنابراین می توانید کاربر را در هر دستگاه تلفن همراه تست کنید.

تحویل دادنی ها
اوریگامی می تواند نمونه های متقابل پیچیده ای را برای ساعت ، دستگاه تلفن همراه ، رومیزی یا رایانه لوحی شما ایجاد کند. شما می توانید یک نمونه اولیه با وفاداری بالا و برخی از تعامل های بسیار پیچیده را به نمایش بگذارید. به عنوان مثال ، ویژگی صاف کردن تصویر اینستاگرام ، جایی که کاربر می تواند به عنوان تصویر و درجه ها را تنظیم کند در حالی که انگشت خود را در امتداد یک مقیاس می کشید – نمونه اولیه دقیقاً از تجربیاتی که با استفاده از برنامه دریافت می کنید ، تقلید می کند.

قابلیت های همکاری
اوریگامی از به اشتراک گذاشتن نمونه اولیه شما یا مشاهده آن در یک دستگاه با برنامه نصب شده پشتیبانی می کند ، اما در حال حاضر هیچ ویژگی نظری یا همزمان با ویرایش وجود ندارد. با این حال ، اوریگامی با ابزارهای دیگری مانند Sketch و Figma همکاری می کند تا به شما در وارد کردن لایه های طراحی خود کمک کند.

آنچه دوست دارد از اوریگامی استفاده کند
سکوی اوریگامی کمی متفاوت از ابزارهای دیگر ما تنظیم شده است. اگرچه سازمان لایه شبیه به Sketch است ، برای افزودن تعامل شما “تکه هایی” را ایجاد خواهید کرد که روی بوم شما در کنار نمایشگر نمونه اولیه ظاهر می شوند. تعامل خود را در یک پچ مشخص خواهید کرد ، آن را به یک وصله انتقال وصل کنید و مقصد خود را در یک لکه سوم (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است) مشخص کنید.

برای اولین بار باز کردن اوریگامی کمی وحشتناک بود ، خصوصاً بعد از اینکه توسط بسیاری از ابزارهای دیگر با فیلمبرداری و فیلم های داخلی ساخته شده خود را “با دست گرفت”. در وب سایت اوریگامی فیلم هایی وجود دارد که می توانید از طریق آن راه بروید و چند مورد در YouTube. این یک ابزار رایگان است ، بنابراین من انتظار ندارم همان توجه به UX مبتدی مانند سایر ابزارها داشته باشم.

9. فریمر
Framer بر همکاری تیمی صاف و نمونه سازی متقابل غنی تمرکز دارد.

صفحه‌نمایش درون فریمر

قیمت
رایگان تا 3 پروژه با 2 ویرایشگر
16 دلار در ماه صورتحساب سالانه
سهولت یادگیری
در حالی که برخی از آنها شکایت کرده اند که فرامر کمی منحصر به فرد یادگیری دارد – سازندگان ادعا می کنند شما می توانید با توجه به مهارت های اساسی خود در مدت 5 دقیقه بیدار شوید و به دلیل ورود به سیستم جامع جدید خود حرکت کنید. اگر از ابزار Adobe استفاده کرده اید ، ترکیبی از علائم مربی و برد فیلم را تشخیص می دهید. این آموزشها هر بار که قدم جدیدی برای امتحان دادن داده می شوید ، در فضای کار شما بطور خودکار بازی و مکث می کنند.

الزامات سیستم
برنامه وب که در Chrome بهترین اجرا است
برنامه دسک تاپ مخصوص MacOS است و فقط برای کاربران حرفه ای در دسترس است (33 دلار در ماه)
پیش نمایش Framer به شما امکان می دهد طرح خود را در هر دستگاه تلفن همراه بررسی کنید و با اندروید و iOS سازگار است.
تحویل دادنی ها
می توانید برای تجربه ای که نزدیک به محصول نهایی شما باشد ، از نمونه های تعاملی با وفاداری بالا با Framer انتظار داشته باشید.

قابلیت های همکاری
از ویرایش چند نفره ، اظهارنظر درون خطی ، به اشتراک گذاشتن نمونه اولیه خود با یک کلیک — Framer واقعاً تجربه مشترک خوبی را برای تیم ها ارائه می دهد.

UX of Framer
پلتفرم Framer با پنل های ویرایش و سازماندهی لایه های آن با Sketch و Adobe XD آشنا است. Framer برای یادگیری چگونگی دریافت یک برنامه نویس از طراحی شما عالی است – برای مثال ، این پلتفرم به شما امکان می دهد تا اجزای مشابه را در “پشته ها” ترتیب دهید که می توانید به عنوان یک مجموعه ویرایش کنید – که شبیه به نحوه اجرای یک طرح با کد است.

10. محور
پلتفرم UX همه در یک که نمونه های غنی را ایجاد می کند و از پیشرفت کیفیت توسعه دهنده پشتیبانی می کند.

قیمت
29 دلار در ماه / هر کاربر برای اولیه که شامل نمونه های اولیه نامحدود است
49 دلار در ماه / هر کاربر برای نسخه تیم مجهز به coediting ، سرویسهای ابری و تاریخچه تجدید نظر
سهولت یادگیری
سکوی Axure بسیار بصری است و یادآور سایر ابزارهای طراحی بصری است که در اینجا مورد بحث قرار گرفته است. شما قطعاً نیازی به دانستن نحوه رمزگذاری برای ایجاد نمونه اولیه خود ندارید ، اما این به شما کمک می کند تا برخی از برنامه نویسی های اولیه را بدست آورید تا بتوانید زبان مورد استفاده در ابزار را بشناسید.

الزامات سیستم
در دسترس برای ویندوز یا MacOS است
تحویل دادنی ها
Axure می تواند برخی از نمونه های اولیه با کیفیت بالا را برای موبایل ، دسک تاپ یا رایانه لوحی تولید کند.

قابلیت های همکاری
نسخه تیمی Axure دارای قابلیت های ویرایش همزمان ، دسترسی تیم به پرونده های ذخیره شده در سرور cloud آنها و تاریخچه بازنگری های طراحی شده است
برای تداوم گردش کار عالی ، اعلان ها با Slack ادغام می شوند
UX Axure
سکوی Axure کشیدن و رها کردن است و یادآور Sketch است. این ابزار برای دستیابی به برنامه نویسان بسیار عالی است و از نظر کیفیت کدی که ایجاد می کند در نظر گرفته می شود.

ایجاد نمونه های اولیه شما بسیار ساده به نظر می رسد ، و می توانید هنگام اجرای منطق مشروط بر روی محرک های مختلف ، پیچیده تر شوید (به عنوان مثال انیمیشن هنگام بارگذاری صفحه). همچنین می توانید انیمیشن های پیشرفته را روی مؤلفه های خود مانند حالت نمایش / پنهان یا ضامن اعمال کنید.

11. جریان وب
یک ابزار نمونه سازی بسیار قدرتمند که تیم توسعه شما از شما تشکر می کنند!

صفحه نمایش در درون جریان وب

قیمت
35 دلار در ماه
سهولت یادگیری
این ابزاری است که برای کسی که دانش بنیادی در زمینه توسعه داشته باشد طراحی شده است. در حالی که هر کسی می تواند از آن استفاده کند ، باید درک اساسی از HTML5 و CSS داشته باشید. اگر قبل از طراح توسعه دهنده هستید ، Webflow مانند خانه احساس می شود.

تحویل دادنی ها
Webflow نمونه های اولیه ای با اطمینان بالا برای وب سایت ها یا تجربیات موبایل تولید می کند که کلیه کد لازم را برای تیم توسعه شما برای اجرای طراحی شما یکپارچه تولید می کند.

قابلیت های همکاری
جریان وب با یک داشبورد مشترک برای کل تیم شما تنظیم شده است تا به نمونه های اولیه و فایل های طراحی شده خود دسترسی پیدا کنید. به طور خاص برای هماهنگی مشترک با تیم توسعه دهنده خود طراحی شده است — Webflow به طور خودکار کدی را ایجاد می کند که توسعه دهندگان شما می توانند به هنگام ساختن آنها دسترسی داشته باشید.

آنچه که می خواهید از Webflow استفاده کنید
این پلتفرم با توجه به برنامه نویسان طراحی شده است ، بنابراین اگرچه لازم نیست کد دیگری را بنویسید ، برای درک زبان مورد استفاده در سیستم عامل ، لازم است HTML و CSS اساسی را بفهمید. به عنوان مثال ، می توانید عناصر طراحی را در نمونه اولیه خود بکشید و رها کنید ، اما همه آنها به عنوان برچسب های HTML (مانند بلوک دیو ، ستون ، ظرف) برچسب گذاری شده اند. در آخر ، می خواهید درک کنید که چگونه برچسب ها و کلاس ها کار می کنند ، بنابراین می توانید یک ظاهر طراحی چندین عنصر را همزمان انجام دهید.

صفحه تعامل شما شامل انتخاب ماشه است ، به شما این امکان را می دهد تا ماشه خود را مشخص کنید (مثلاً کلیک کنید ، پیمایش یا بارگیری صفحه). همچنین حاوی جدول زمانی انیمیشن است که مشخص می کند چه اتفاقی در آن زمان در هر زمان رخ می دهد (مثلاً انیمیشن پیمایش که سرعت پیمایش شما را دنبال می کند).

انتخاب بهترین ابزار برای شما
در حالی که همه این ابزارها به شما کمک می کنند یک نمونه اولیه کار ایجاد کنید ، وجود دارد که یکی از آنها متناسب با نیازهای شما باشد. همانطور که مشاهده کردیم ، نوع ابزار نمونه سازی که شما استفاده خواهید کرد بستگی به اهداف نمونه اولیه شما ، چه نوع تیمی با شما کار می کند و چه مهارت هایی را در حال حاضر دارید. در اینجا چند جمله آورده شده است که تفاوتهای اصلی را که در مقاله با آنها مقابله کرده ایم خلاصه می کند:

اگر در کار با کد راحت هستید و می خواهید بالاترین نمونه های اولیه وفادار را به نمایش بگذارید ، چیزی را مانند Axure یا Webflow انتخاب کنید.
اگر به طور مرتب نمونه های اولیه و طرح های خود را به توسعه دهندگان واگذار می کنید ، اما در مورد کد چیزی زیادی نمی دانید ، UXPin یا Framer را امتحان کنید.
اگر در مراحل اولیه مراحل طراحی خود قرار دارید و به چیزی سریع و با محوریت نیاز دارید – Balsamiq یا Invision ممکن است بهترین باشد.
اگر می خواهید یک نمونه اولیه جلا داده شده و در درجه اول از MacOS استفاده کنید ، از Flinto یا Origami استفاده کنید.
اگر بیشتر وقت خود را صرف طراحی فریم ورک به کمال با نمونه سازی کمی می کنید Sk Sketch ، Adobe XD ، Figma را بررسی کنید.
اگر روی یک ابزار سکونت اختیار کرده اید و علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه سازی هستید ، این مقالات را از وبلاگ ما بررسی کنید:

معرفی کامل شما در نمونه سازی
نمونه سازی سریع در UX چیست؟
کاری که اکنون باید انجام دهید
با یک دوره کوتاه و رایگان 6 روزه ، با UX آشنا شوید.
در 5-10 ماه به یک طراح واجد شرایط UX تبدیل شوید – با ضمانت شغلی تکمیل شوید.
برای گفتگو در مورد تغییر شغلی با یک مشاور شغلی صحبت کنید و بدانید UX برای شما مناسب است یا خیر.
در مورد فارغ التحصیلان ما اطلاعات کسب کنید ، پروژه های نمونه کارها آنها را مشاهده کنید ، و بدانید که اکنون آنها کجا هستند.
اگر از این مقاله لذت بردید پس دوستانتان نیز چنین خواهند کرد ، چرا آنرا به اشتراک نگذارید …

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button