توسعه وب چیست؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

توسعه وب ساخت و نگهداری وب سایت ها است. این کاری است که در پشت صحنه اتفاق می افتد تا یک وب سایت عالی به نظر برسد ، سریع کار کند و با یک تجربه کاربری یکپارچه به خوبی عمل کند.

توسعه دهندگان وب یا “devs” این کار را با استفاده از انواع زبان های کد نویسی انجام می دهند. برنامه نویسی اختصاصی زبانهایی که آنها استفاده می کنند بستگی به نوع کارهایی دارد که از قبل انجام می دهند و بسترهای نرم افزاری که در آن کار می کنند.

مهارت های توسعه وب در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند و همچنین پردرآمد می شوند – و توسعه را به یک گزینه عالی حرفه ای تبدیل می کند. این یکی از آسان ترین زمینه های قابل دسترسی با بالاترین سطح است زیرا نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی سنتی برای واجد شرایط بودن ندارید.

زمینه توسعه وب به طور کلی به بخش جلویی (سمت کاربر) و back-end (سمت سرور) تقسیم می شود. بیایید جزئیات را بررسی کنیم.

مقایسه توسعه جلویی و عقب

طراحی اولیه ، طراحی و تعامل با استفاده از HTML ، CSS و JavaScript مراقبت می کند. آنها از تابلوی نقاشی ایده می گیرند و آن را به واقعیت تبدیل می کنند.

آنچه می بینید و از چه مواردی استفاده می کنید ، مانند جنبه تصویری وب سایت ، منوی کشویی و متن ، همه توسط dev-end طراحی شده است که مجموعه ای از برنامه ها را برای اتصال و ساخت عناصر ، می نویسد. آنها خوب به نظر می رسند و تعامل را اضافه می کنند. این برنامه ها از طریق مرورگر اجرا می شوند.

توسعه دهنده باطن آنچه را که در پشت صحنه اتفاق می افتد مهندسی می کند. این جایی است که داده ها ذخیره می شوند ، و بدون این داده ها ، جلویی وجود نخواهد داشت. پس زمینه وب شامل سرورهایی است که میزبان وب سایت ، برنامه ای برای اجرای آن و یک بانک اطلاعاتی برای درج داده ها هستند.

برنامه باطن از برنامه های رایانه ای استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که سرور ، برنامه و بانک اطلاعاتی به طور هموار با هم کار می کنند. این نوع از توسعه نیاز به تجزیه و تحلیل نیازهای یک شرکت و ارائه راه حل های برنامه نویسی کارآمد دارد. برای انجام این همه چیز شگفت انگیز ، آنها از انواع زبان های سمت سرور ، مانند PHP ، Ruby ، ​​Python و Java استفاده می کنند.

در مورد توسعه کامل پله چطور؟

اگر هر دو توسعه Frontend و Backend برای شما جذابیت دارند ، می توانید یک توسعه دهنده کامل-پشته را در نظر بگیرید.

تمام استکرها به دو بخش جلویی و پشتی مراقبت می کنند و باید بدانند که وب در تمام سطوح چگونه کار می کند ، تا بتواند نحوه ارتباط مشتری و سرور را مشخص کند. طبیعتاً کار کردن با این سطح از تخصص بیشتر طول خواهد کشید ، زیرا چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

شروع به کار در توسعه وب

ممکن است در ابتدا همه اینها وحشتناک به نظر برسد ، اما لازم نیست همه چیز را یکباره بدانید. دانش خود را به تدریج رشد خواهید کرد. و همه چیز شروع به کلیک می کند.

خبر عالی این است که یادگیری برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است. این امر به ویژه در مورد OpenClassrooms صادق است. امیلی ریس ، توسعه دهنده وب و معلم در OpenClassrooms توضیح می دهد ،

هرچه جنبه توسعه وب شما را جذب می کند ، برنامه هایی داریم که می توانند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کنند.

در اینجا وی درباره برنامه توسعه دهنده Front-End ما بحث می کند.

مهم نیست که پیشینه شما باشد ، می توانید توسعه وب را یاد بگیرید. امیلی به ما گفت ،

در دوره کارشناسی ، من تاریخ هنر و معماری را مطالعه کردم و تصمیم گرفتم در حالی که در Kickstarter کار می کردم توسعه دهم ، زیرا دیدم که چگونه وب می تواند خلاقیت را در هنر تکمیل کند. همین مسئله احتمالاً در مورد هر زمینه ای نیز صادق است.

تبدیل شدن به یک حرفه ای وب به شما امکان می دهد تا در هر زمینه ای شرکت کنید ، زیرا وب در زندگی حرفه ای ما به طور جهانی حضور یافته است. شما می توانید یک توسعه دهنده وب باشید و در هر کاری از دنیای هنر گرفته تا صنعت خودرو تخصص کنید.

اولین قدم این است که تصمیم بگیرید کدام جنبه توسعه وب مورد علاقه شماست و سپس با یک زبان برنامه نویسی شروع کنید.

به عنوان مثال ، اگر به بخش جلویی علاقه مند هستید می توانید با یادگیری برخی HTML و CSS شروع به کار کنید ، به محض اینکه اصول کار را راحت می کنید شروع به کار روی پروژه ها کنید. برنامه Junior Web Developer ما مناسب این مسیر است. اما ممکن است دیگران شما را نیز مناسب بدانند.

همچنین به عضویت در یک گروه بحث یا اجتماع سایر توسعه دهندگان وب کمک می کند تا بتوانید عیب یابی کنید ، در مورد ایده ها بحث کرده و از آن الهام بگیرید. به همین دلیل است که وقتی در یک برنامه در سایت عضو می شوید ، جزئی از انجمن OpenClasses می شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button